Agencja Eventowa Katowice

PREZENTACJE PRODUKTÓW

Agencja Eventowa Katowice

ESTRADY I NAGŁOŚNIENIE

Agencja eventowa katowice

WYNAJEM EKRANÓW LEDOWYCH

Agencja eventowa katowice

KONCERTY GWIAZD

agencja eventowa

WYSTĘPY ARTYSTÓW

Agencja eventowa katowice

SCENOGRAFIA EVENTOWA

Eventy, które zachwycają

SECRET EVENT

W Secret Event jesteśmy zdania, że agencja zajmująca się organizacją eventów, powinna podchodzić do tematu kompleksowo, tzn. w profesjonalny sposób zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć wydarzenie od A do Z, uwzględniając wszystkie jego aspekty.

Posiadamy bogate doświadczenie w kwestii przygotowywania scenariuszy wydarzeń artystycznych, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania. Nad każdym wydarzeniem z naszej strony czuwa doświadczony reżyser i pomysłowy event manager.

Secret Event zwraca szczególną uwagę aby każdy realizowany Event nie pozostał bez echa, aby został zauważony przez Twoich klientów, aby wykorzystać ten czas na zadbanie o odpowiedni PR Twojej firmy.

SPEKTAKULARNIE 100%
POMYSŁOWO 100%
ORYGINALNIE 100%
FASCYNUJĄCO 100%
Doskonałe rozeznanie rynku

Bogate i długoletnie Doświadczenie

Doradzamy naszym klientom, dokładnie odpowiadając na ich potrzeby związane z organizacją wydarzeń. Korzystamy wyłącznie z pomocy najwyższej klasy specjalistów i sprawdzonych podwykonawców. Powierzając organizację swojego wydarzenia Secret Event mają Państwo gwarancję skrupulatności, bezpieczeństwa, pomysłowości i wykorzystania każdej dostępnej szansy.

Pasja, Inspiracja, Zaangażowanie, Emocje

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.
Kompleksowa Organizacja Eventów

Public Relation Event

Najważniejszym elementem budowanych przez Secret Event wydarzeń jest kreatywny, zaskakujący, komunikatywny scenariusz, który jest fundamentem dobrze zbudowanego Eventu. Prawidłowy Event Public Relation powinien w wyraźny sposób budować pozytywny wizerunek promowanego produktu lub usługi tworząc z odbiorców ambasadorów marki.

    •  UROCZYSTE BANKIETY
    •  WIELKIE OTWARCIA OBIEKTÓW
    •  PIKNIKI FIRMOWE
    •  IMPREZY INTEGRACYJNE
Secret Event - Eventy z Pasją

Kreatywność jest tym co nas napędza.

Jednym z zasadniczych założeń eventów jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych uczestników. Dobrze zorganizowany event powinien porwać tłumy i w sposób niekonwencjonalny spełniać swoje cele. Biorąc pod uwagę cel przewodni, czyli wywołanie rozgłosu, powinno być to wydarzenie nietypowe i przygotowane z największą starannością.

W Secret Event wyznajemy zasadę „dobry event jest jak doskonale naoliwiona maszyna”, a więc najważniejszą kwestią w całym przedsięwzięciu jest bardzo dobra organizacja. Bez tego nasz event może zakończyć się fiaskiem, wówczas na pewno wyróżnimy się swoim wydarzeniem, ale niestety w negatywny sposób…

Po pierwsze – gwiazdy. Obecność osób znanych z telewizji, czy pierwszych stron gazet zawsze przyciąga potencjalnych uczestników. Ale na tym nie koniec. W Secret Event wiemy, że standardowa obecność celebrytów na scenie będzie niewystarczająca.

Eventy, które zachwycają

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.
Agencja Eventowa Katowice, Kraków, Śląsk

EVENTY, TWORZONE Z PASJI

Powierzając organizację swojego wydarzenia Secret Event mają Państwo gwarancję skrupulatności, bezpieczeństwa, pomysłowości i wykorzystania każdej dostępnej szansy.

Wybrane Video

Montaż Hali Namiotowej – Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego Na Placu Budowy

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy (wbicie pierwszej łopaty).