Kompleksowa Organizacja Eventów

Kompleksowa Organizacja Eventów Warszawa

W Secret Event jesteśmy zdania, że agencja zajmująca się organizacją eventów, powinna podchodzić do tematu kompleksowo, tzn. w profesjonalny sposób zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć wydarzenie od A do Z, uwzględniając wszystkie jego aspekty.

Bogate i długoletnie doświadczenie naszego zespołu sprawia, że do organizacji imprez podchodzimy dokładnie w taki sposób. Posiadamy doskonałe rozeznanie na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania.

Doradzamy naszym klientom, dokładnie odpowiadając na ich potrzeby związane z organizacją wydarzeń. Korzystamy wyłącznie z pomocy najwyższej klasy specjalistów i sprawdzonych podwykonawców. Powierzając organizację swojego wydarzenia Secret Event mają Państwo gwarancję skrupulatności, bezpieczeństwa, pomysłowości i wykorzystania każdej dostępnej szansy.

 

Dla Secret Event nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Potrafimy stworzyć niezapomnianą imprezę.

 

Kompleksowa Organizacja Eventów Warszawa

W Secret Event wyznajemy zasadę, że niemożliwe nie istnieje, dlatego kompleksowa organizacja eventów w naszym wydaniu dotyczy szerokiego spektrum wydarzeń:

Organizacja imprez firmowych i integracyjnych.

Dla nas imprezy integracyjne to coś więcej niż piknik, catering i wyjazd. Staramy się, by każda impreza firmowa zapewniała pracownikom i kadrze managerskiej nie tylko dobrą zabawę, ale również szkolenie umiejętności przydatnych w codziennej pracy.

Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń o charakterze team building, które integrują członków i zwiększają wydajność pracy zespołu, jako całości. Scenariusz imprezy i jej części szkoleniowej ściśle dopasowujemy do uzgodnionych z klientem potrzeb w zakresie rozwoju kompetencji i motywacji pracowników.

 

Kompleksowa Organizacja Eventów Warszawa

 

Kompleksowa organizacja eventów promocyjnych

Organizując eventy promocyjne dla naszych klientów, myślimy strategicznie jak agencja PR-owa. Wykorzystujemy wszystkie możliwe kanały do promocji wydarzenia, aby maksymalizować efekty promocji w określonej grupie docelowej.

Efekty organizacji naszych wydarzeń wybiegają daleko poza grono uczestników, dzięki promocji medialnej dostosowanej do celów marketingowych klienta. Korzystamy z internetu i mediów społecznościach, dzięki czemu angażujemy uwagę uczestników, a nasze eventy „żyją” w ich świadomości jeszcze przed rozpoczęciem i długo po zakończeniu.

Ważne: Staramy się, by każda impreza firmowa zapewniała pracownikom i kadrze managerskiej nie tylko dobrą zabawę, ale również szkolenie umiejętności przydatnych w codziennej pracy.

 

Koncerty i występy gwiazd

Zdajemy sobie sprawę, że koncerty gwiazd i występy kabaretów wzbudzają dodatkowe emocje w uczestnikach eventów, dlatego w Secret Event często korzystamy z tego narzędzia. Prowadzimy wydarzenia zarówno w ich aspekcie artystycznym jak również technicznym i logistycznym. Korzystamy z najlepszych urządzeń nagłaśniających i oświetleniowych.

Kompleksowa Organizacja Eventów Warszawa
Kompleksowa Organizacja Eventów Warszawa

Imprezy motoryzacyjne

Jedną z naszych specjalności stanowią imprezy motoryzacyjne, w tym otwarcia salonów samochodowych, premiery nowych modeli i rajdy samochodowe. Wiemy jak trafić do fanów motoryzacji, a jednocześnie wydobywamy potencjał wizerunkowy drzemiący w cechach charakterystycznych każdej marki samochodów.

Nadajemy naszym wydarzeniom szeroki rozgłos, dbając o ich obsługę medialną i organizację konferencji prasowych. Nasza oferta dotycząca organizacji rajdów samochodowych obejmuje zarówno imprezy zamknięte dla grona pracowników firmy lub partnerów biznesowych, jak również imprezy otwarte o charakterze promocyjnym.

Otwarcia obiektów
Przeprowadzamy otwarcia nowych obiektów, dbając o podniosły charakter chwili, jak również odpowiednią otoczkę medialną. Korzystamy ze wsparcia celebrytów i doświadczonych, najbardziej rozpoznawalnych konferansjerów.
Dbamy o interesujące atrakcje dla gości. Impreza odbywa się pod okiem doświadczonego event managera, który dba o perfekcyjny timing i skrupulatną realizację wszystkich punktów zapisanych w scenariuszu imprezy.

Impreza odbywa się pod okiem doświadczonego event managera, który dba o perfekcyjny timing i skrupulatną realizację wszystkich punktów zapisanych w scenariuszu imprezy.

Kompleksowa Organizacja Eventów Warszawa

 

Symulacja porwania z udziałem byłych oficerów GROM
Jedną naszych specjalności, przeznaczoną dla ludzi o mocnych nerwach jest symulacja porwania, polegająca na wcieleniu się przez uczestników w rolę osoby uprowadzonej przez terrorystów. Tylko u nas symulacja odbywa się z udziałem byłych oficerów GROM, którzy prowadzą szkolenie uczestników, a na końcu omawiają przebieg zdarzeń. Dzięki temu, uczestnicy doskonalą umiejętności przydatne w ich codziennej stresującej pracy.