Eventy, które zachwycają

SECRET EVENT

W Secret Event jesteśmy zdania, że agencja zajmująca się organizacją eventów, powinna podchodzić do tematu kompleksowo, tzn. w profesjonalny sposób zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć wydarzenie od A do Z, uwzględniając wszystkie jego aspekty.

KONTAKT Z NAMI

AWANGARDOWOŚĆ 100%
POMYSŁOWOŚĆ 100%
ORYGINALNOŚĆ 100%
FASCYNACJA 100%
Doskonałe rozeznanie rynku

Bogate i długoletnie Doświadczenie

Doradzamy naszym klientom, dokładnie odpowiadając na ich potrzeby związane z organizacją wydarzeń. Korzystamy wyłącznie z pomocy najwyższej klasy specjalistów i sprawdzonych podwykonawców. Powierzając organizację swojego wydarzenia Secret Event mają Państwo gwarancję skrupulatności, bezpieczeństwa, pomysłowości i wykorzystania każdej dostępnej szansy.

Funkcje w naszej Drużynie

Secret Event. Najlepszy wybór agencji.

Pasja, Inspiracja, Zaangażowanie, Emocje

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.
Agencja Eventowa Katowice
Kompleksowa Organizacja Eventów

Public Relation Event

Najważniejszym elementem budowanych przez Secret Event wydarzeń jest kreatywny, zaskakujący, komunikatywny scenariusz, który jest fundamentem dobrze zbudowanego Eventu. Prawidłowy Event Public Relation powinien w wyraźny sposób budować pozytywny wizerunek promowanego produktu lub usługi tworząc z odbiorców ambasadorów marki.

  •  WIELKIE OTWARCIA OBIEKTÓW
  •  WMUROWANIA KAMIENIA WĘGIELNEGO
  •  PREMIERY PRODUKTÓW
  •  PROMOCJE NOWYCH KOLEKCJI
Secret Event - Eventy z Pasją

Kreatywność jest tym co nas napędza.

Jednym z zasadniczych założeń eventów jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych uczestników. Dobrze zorganizowany event powinien porwać tłumy i w sposób niekonwencjonalny spełniać swoje cele. Biorąc pod uwagę cel przewodni, czyli wywołanie rozgłosu, powinno być to wydarzenie nietypowe i przygotowane z największą starannością.

W Secret Event wyznajemy zasadę „dobry event jest jak doskonale naoliwiona maszyna”, a więc najważniejszą kwestią w całym przedsięwzięciu jest bardzo dobra organizacja. Bez tego nasz event może zakończyć się fiaskiem, wówczas na pewno wyróżnimy się swoim wydarzeniem, ale niestety w negatywny sposób…

Po pierwsze – gwiazdy. Obecność osób znanych z telewizji, czy pierwszych stron gazet zawsze przyciąga potencjalnych uczestników. Ale na tym nie koniec. W Secret Event wiemy, że standardowa obecność celebrytów na scenie będzie niewystarczająca.

Eventy, które zachwycają

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.
Agencja Eventowa Katowice, Kraków, Śląsk

EVENTY, TWORZONE Z PASJI

Powierzając organizację swojego wydarzenia Secret Event mają Państwo gwarancję skrupulatności, bezpieczeństwa, pomysłowości i wykorzystania każdej dostępnej szansy.

Agencja Eventowa Katowice, Kraków, Śląsk

EVENTY, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

Efekty organizacji naszych wydarzeń wybiegają daleko poza grono uczestników, dzięki promocji medialnej dostosowanej do celów marketingowych klienta.