Organizacja Fashion Event

Wchodzisz do sali pełnej ludzi i twoim oczom ukazują się akrobaci wykonujący niesamowite triki zawieszeni wysoko pod sufitem.

Wszędzie dookoła znajdują się mrugające światła, a chaos i głośna muzyka lecąca z ogromnych głośników sprawiają, że przez moment masz wrażenie, że znalazłeś się nie w tym miejscu, w którym miałeś plan się znaleźć – w końcu nie wybierałeś się do cyrku, a na pokaz mody…

Jeżeli pomimo tego na wybiegu zamiast małp i lwów pojawią się modelki mające na sobie wspaniałe kreacje, oznacza to, że nie pomyliłeś adresów i znalazłeś się na Fashion Event. Całe to zamieszanie jest zamierzone, a jeśli jesteś zszokowany, oznacza to, że organizator danego Fashion Eventu doskonale wykonał swoje zadanie.

 

Organizacja Fashion Event
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Organizacja Fashion Event

Podążanie za trendami
Moda ciągle się zmienia, a co za tym idzie jej projektanci, a zwłaszcza ci, którzy chcą pozostać w branży muszą wykazać się sporą dozą fantazji, by każdego roku ich kolekcja pełna była niesamowitych projektów. To samo dotyczy organizatorów pokazów mody, którzy decydując się na przeprowadzenie Fashion Eventu muszą za każdym razem stworzyć cos wyjątkowego – coś, co trwale zapadnie w pamięci gości danego wydarzenia i o którym długo będzie się mówić. Tak dzieje się właśnie w przypadku imprez organizowanych przez Secret Event.

„Wczesne stadium organizowania Fasion Event-u jest zawsze najbardziej interesujące. Spotkania z klientem zlecającym organizację, zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań, przedstawienie własnych koncepcji i zgranie ich z pomysłami klienta, wszystko po to, by efekt końcowy był zniewalający” – mówi Magda Wolny z Secret Event.

 

Organizacja Fashion Event
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Trudno jednoznacznie stwierdzić, co tak naprawdę jest najważniejsze podczas organizacji Fasion Event-u. Istnieje kilka ważnych etapów przygotowywania takiej imprezy, a sukces lub fiasko event-u uzależnione są od wielu czynników. Z pewnością dobry plan działania i skuteczne jego realizowanie ma w tym przypadku kluczowe znaczenie.

 

Twórczość przede wszystkim
„Dobry organizator to taka osoba, która potrafi wybić się ponad ustalone ramy, myśli nieszablonowo i nie boi się wdrażać w życie nawet najbardziej szalonych pomysłów. Osoby pracujące dla Secret Event to najlepsi eksperci w branży, dlatego nasze imprezy są wyjątkowe”.

Istotne: Organizacja Fashion Event to z pewnością doskonały plan działania i skuteczne jego zrealizowanie.

Organizacja Fashion Event
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Organizacja jakiejkolwiek imprezy, czy też będzie to przyjęcie weselne, premiera nowego modelu auta, uroczystej gali, czy też właśnie Fashion Event- u wymaga postępowania według ściśle ustalonego schematu, a kolejne kroki obejmują takie czynności jak stworzenie scenariusza i skonsultowanie go ze zlecającym, ustalenie budżetu, dobranie odpowiedniej muzyki, znalezienie modelek i modeli, opracowanie graficzne Eventu, znalezienie odpowiednich współpracowników, którzy będą w stanie urzeczywistnić wizje zawarte w scenariuszu, zaproszenie gości, organizacja cateringu, itp., itd.

Wydawać by się mogło, ze jest to proste zadanie, lecz nic bardziej mylnego. Podczas pokazu mody niezbędna jest pomoc specjalistów w takich dziedzinach jak styliści, makijażyści, fryzjerzy, firma oferująca usługi audiowizualne, ekipa oświetleniowa, projektant dźwięku, graficy oraz drukarnia, eksperci od social media oraz ktoś, kto zajmie się marketingiem oraz PR (public relations).

Najtrudniejsze zadanie należy jednak do firmy, która podejmie się organizacji owej imprezy, albowiem musi ona nadzorować i koordynować poczynania każdej z tych osób i wszystkich razem wziętych, a wszystko to według ściśle ustalonego harmonogramu prac.

Podczas pokazu mody niezbędna jest pomoc specjalistów w takich dziedzinach jak styliści, makijażyści, fryzjerzy, firma oferująca usługi audiowizualne, ekipa oświetleniowa, projektant dźwięku, graficy oraz drukarnia, eksperci od social media oraz ktoś, kto zajmie się marketingiem oraz PR (public relations).

Najtrudniejsze zadanie należy jednak do firmy, która podejmie się organizacji owej imprezy, albowiem musi ona nadzorować i koordynować poczynania każdej z tych osób i wszystkich razem wziętych, a wszystko to według ściśle ustalonego harmonogramu prac.

„Organizacja Fashion Event jest jak wielka układanka, którą ktoś zobowiązuje się złożyć, dopasowując brakujące jej elementy kawałek po kawałku. W Secret Event doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spoczywa na naszych barkach. Kochamy naszą pracę, a efekty tego są widoczne gołym okiem, bo wszystko, co robimy, robimy z pasją ”.

 

Organizacja Fashion Event
Przeanalizuj dziesięć razy zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz decyzje o jego wdrożeniu.

 

Organizacja Fashion Event – Podsumowanie
Każda impreza jest jedyna w swoim rodzaju, a każdy klient to indywidualna jednostka, dlatego należy umieć wsłuchać się w jego oczekiwania, by możliwie najlepiej zrozumieć jego potrzeby.

Przygotowanie skrupulatnego planu działania wydaje się być czynnikiem najważniejszym podczas organizowania jakiegokolwiek przedsięwzięcia, a nieszablonowe myślenie i konsekwencja w działaniu zdają się być jedyną właściwą drogą prowadzącą do sukcesu.

„W Secret Event wiemy, jak sprostać oczekiwaniom zleceniodawców. Zaufało nam już wielu, a grono zadowolonych klientów wciąż rośnie”.

Etapy Współpracy

Nasze składniki sukcesu to: Wizja, Strategia, Zaangażowanie i Rezultaty.
01
ZAPYTANIE

Informacja od Klienta dotycząca danego Eventu.

02
KONCEPCJA

Przygotowanie koncepcji Eventuz określeniem celów.

03
SCENARIUSZ

Szczegółowy scenariusz wydarzenia z dokładnym timingiem.

04
EVENT

Organizacje Eventu zgodnie ze scenariuszem.

EVENTY, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

Podstawową kwestią jest dobre zrozumienie potrzeb i oczekiwań gości, a także niebanalny pomysł i niepowtarzalny scenariusz. Szczegółowo przygotowany scenariusz, wyśmienita muzyka, odpowiednia scenografia – to wszystko sprawia, że wydarzenie będzie udane, a goście zadowoleni ze spędzonego czasu.