Agencja Eventowa Katowice
Kompleksowa Organizacja Eventów

Pobierz Naszą Ofertę

Najważniejszym elementem budowanych przez Secret Event wydarzeń jest kreatywny, zaskakujący, komunikatywny scenariusz, który jest fundamentem dobrze zbudowanego Eventu. Prawidłowy Event Public Relation powinien w wyraźny sposób budować pozytywny wizerunek promowanego produktu lub usługi tworząc z odbiorców ambasadorów marki.

  •  WIELKIE OTWARCIA OBIEKTÓW
  •  WMUROWANIA KAMIENIA WĘGIELNEGO
  •  PREMIERY PRODUKTÓW
  •  PROMOCJE NOWYCH KOLEKCJI

Pobierz Oferte

Secret Event - Eventy z Pasją

Kreatywność jest tym co nas napędza.

Jednym z zasadniczych założeń eventów jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych uczestników. Dobrze zorganizowany event powinien porwać tłumy i w sposób niekonwencjonalny spełniać swoje cele. Biorąc pod uwagę cel przewodni, czyli wywołanie rozgłosu, powinno być to wydarzenie nietypowe i przygotowane z największą starannością.

W Secret Event wyznajemy zasadę „dobry event jest jak doskonale naoliwiona maszyna”, a więc najważniejszą kwestią w całym przedsięwzięciu jest bardzo dobra organizacja. Bez tego nasz event może zakończyć się fiaskiem, wówczas na pewno wyróżnimy się swoim wydarzeniem, ale niestety w negatywny sposób…

Po pierwsze – gwiazdy. Obecność osób znanych z telewizji, czy pierwszych stron gazet zawsze przyciąga potencjalnych uczestników. Ale na tym nie koniec. W Secret Event wiemy, że standardowa obecność celebrytów na scenie będzie niewystarczająca.