Agencja eventowa katowice
11mar

Wmurowanie kamienia węgielnego to ceremonia

Wmurowanie kamienia węgielnego symbolizuje początek prac budowlanych

 

Wmurowanie kamienia węgielnego to ceremonia, która ma miejsce na początku budowy nowego obiektu. Jej celem jest uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego, który symbolizuje początek prac budowlanych. W czasie ceremonii często składane są przemowy i odczytywane dokumenty, które odzwierciedlają historię i cel budowy. Wmurowanie kamienia węgielnego ma także symbolizować podniosłość i powagę momentu, a także determinację i zaangażowanie w realizację projektu.

 

Wmurowanie Kamienia Węgielnego
Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego i wbicia pierwszej łopaty.

Wmurowanie kamienia węgielnego to uroczystość, która stanowi symbol ważnego wydarzenia lub budowy. Kamień węgielny jest umieszczany w specjalnym miejscu w budowie, zwykle w jej fundamentach, i jest uważany za początek lub symbol nowego projektu. Ceremonia wmurowania kamienia węgielnego jest zwykle uroczysta i składa się z kilku elementów, takich jak przemówienia, wmurowanie kamienia w specjalny sposób i uroczyste obchody. Kamień węgielny jest wyposażony w inskrypcję lub tabliczkę z informacjami o projekcie, datą lub innymi istotnymi informacjami. Jednym z ważnych elementów uroczystości są przemówienia, które zwykle wygłaszają osoby związana z projektem lub wydarzeniem.

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego jest często okazją do uroczystych obchodów i celebrowania ważnego wydarzenia lub projektu. Może to obejmować zaproszenie znaczących gości, przemówienia i inne atrakcje, takie jak koncerty, pokazy i inne wydarzenia artystyczne.

Wmurowanie Kamienia Węgielnego
Ważne jest również, aby uroczystość była odpowiednio zorganizowana i przeprowadzona z szacunkiem dla tradycji i ceremoniałów związanych z wmurowaniem kamienia węgielnego.

 

 

Wmurowanie Kamienia Węgielnego
Ostatnie ustalenia przed Eventem.

Jak agencja eventową może pomoc podczas wmurowania kamienia węgielnego?

Nasza agencja może pomóc w organizacji uroczystości wmurowania kamienia węgielnego poprzez:

  • Pomoc w planowaniu i koordynowaniu wszystkich elementów ceremonii, takich jak miejsce, czas, goście i atrakcje,
  • Dostarczenie niezbędnych elementów dekoracyjnych i rekwizytów, takich jak kamień węgielny, tabliczki z inskrypcjami i inne ozdoby,
  • Pomoc w zapewnieniu technicznego wsparcia, takiego jak nagłośnienie, oświetlenie i inne elementy techniczne,
  • Pomoc w zapewnieniu obsługi gości, takiej jak transport, noclegi i inne usługi,
  • Pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji, takich jak koncerty, pokazy artystyczne lub inne wydarzenia rozrywkowe,
  • Pomoc w przygotowaniu i rozdaniu materiałów promocyjnych lub innych upominków dla gości,
  • Pomoc w zapewnieniu odpowiedniej oprawy medialnej, takiej jak relacje w lokalnych mediach czy publikacje na stronach internetowych,

 

Wmurowanie Kamienia Węgielnego

 

Podsumowując:

Nasza agencja może pomóc w organizacji uroczystości wmurowania kamienia węgielnego poprzez koordynowanie wszystkich elementów ceremonii, dostarczanie elementów dekoracyjnych i rekwizytów, zapewnienie technicznego wsparcia oraz obsługi gości. Zorganizujemy dodatkowe atrakcje, takie jak koncerty lub pokazy artystyczne, oraz w przygotujemy materiały promocyjne.

[/vc_column_text][/vc_column]
[/vc_row]

organizacja imprez
10lut

Organizacja Imprez Firmowych

Organizacja Imprez Firmowych

 

Organizacja imprez biznesowych to dziś nie tylko domena dużych korporacji, ale także coraz częściej podejmowane działanie przez mniejsze firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze. W Secret Event wiemy, że organizacja eventów to nie tylko kwestia posiadania pomysłów, ale także umiejętnego ich wdrożenia w życie. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

 

Zapewniamy kompleksową organizację eventów biznesowych, takich jak konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, gale i wiele innych. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy zapewnią profesjonalną obsługę techniczną, cateringową i artystyczną. Dzięki temu klient może skoncentrować się na swoich celach biznesowych i zaproszonych gościach, a my zajmiemy się całą resztą.

 

Stawiamy na kreatywność i innowacyjność w organizacji eventów. Chcemy, aby każde wydarzenie było niepowtarzalne i zapadało w pamięć uczestnikom. Dlatego oferujemy szeroki wybór atrakcji, takich jak koncerty gwiazd, pokazy artystyczne i wiele innych. Nasz zespół zawsze dopasowuje ofertę do charakteru wydarzenia oraz budżetu klienta.

Profesjonalizm, kreatywność, indywidualne podejście do organizacji imprez firmowych

 

W organizacji imprez firmowych liczy się przede wszystkim profesjonalizm, kreatywność i indywidualne podejście do klienta. W Secret Event wiemy, że każde wydarzenie ma swój unikalny charakter i wymaga dedykowanego podejścia. Dlatego stawiamy na kompleksowe podejście do organizacji eventów, które obejmuje zarówno przygotowanie koncepcji, jak i realizację całości.
 
Nasze doświadczenie w organizacji imprez firmowych pozwala nam na dopasowanie oferty do potrzeb klienta oraz budżetu, dzięki czemu każdy event jest inny i niepowtarzalny. Zapewniamy szeroki wybór atrakcji, takich jak koncerty, pokazy artystyczne, czy imprezy tematyczne, które wzbogacą każde wydarzenie i zapadną w pamięć uczestnikom.
 
W Secret Event dbamy o każdy szczegół organizacji imprezy, począwszy od wyboru idealnej lokalizacji, poprzez przygotowanie menu cateringowego, aż po dekorację i oświetlenie. Stawiamy na profesjonalną obsługę techniczną, co zapewnia skuteczność działania wydarzenia.

 

Szczegółowy scenariusz  imprezy firmowej

 

Po określeniu celu, pomysłu, liczby uczestników, budżetu oraz terminu, warto skoncentrować się na tworzeniu szczegółowego scenariusza wydarzenia. W planowaniu trzeba uwzględnić wszystkie etapy, od przygotowań do realizacji.
 
Scenariusz musi być spójny, precyzyjny i uwzględniać wszystkie potrzeby klienta, aby wydarzenie było udane. Warto pamiętać, że każde wydarzenie jest inne i wymaga dedykowanego podejścia.
 
Kolejnym ważnym elementem organizacji eventu jest dobór atrakcji, które uatrakcyjnią wydarzenie i zapadną w pamięć uczestnikom. W zależności od charakteru i celu imprezy, można zdecydować się na koncerty, pokazy artystyczne, animacje dla dzieci, czy imprezy tematyczne.

Nagłośnienie, scena, oświetlenie, namioty bankietowe podczas imprezy firmowej

 

W Secret Event zawsze zwracamy uwagę na szczegóły i staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Posiadamy dostęp do profesjonalnego sprzętu, który pozwala nam zrealizować każde wydarzenie na najwyższym poziomie. Dostępne u nas nagłośnienie, scena, oświetlenie, namioty bankietowe to tylko niektóre z narzędzi, które wykorzystujemy w organizacji imprez.
 
Oprócz tradycyjnych imprez firmowych, oferujemy także wiele innych form rozrywki. Zajmujemy się organizacją pikników firmowych, imprez integracyjnych, team buildingów czy eventów plenerowych. Dzięki temu, każde wydarzenie jest dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
 
Jako agencja eventowa stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza praca zaczyna się od rozmowy z klientem, w trakcie której ustalamy cel i koncepcję imprezy. Następnie tworzymy scenariusz wydarzenia, dobieramy atrakcje oraz dbamy o profesjonalną obsługę techniczną i cateringową.
 
W Secret Event wiemy, jak ważne jest to, aby każde wydarzenie było niezapomniane i pozostawiło po sobie pozytywne emocje. Dlatego staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i doskonałą organizację imprez. Zaufaj naszej agencji eventowej i ciesz się udanym wydarzeniem.

 

Organizacja imprez

 

Zaufaj nam i ciesz się udaną imprezą firmową

Organizacja imprezy biznesowej jest zadaniem wymagającym dużego zaangażowania i umiejętności. Zaufanie agencji eventowej, takiej jak Secret Event, pozwala na uniknięcie stresów i poświęcenia czasu na tak ważne zadanie. Dzięki indywidualnemu podejściu, Secret Event jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i dopasować wydarzenie do ich potrzeb.
 
Profesjonalna i doświadczona obsługa techniczna oraz cateringowa, świetna oprawa muzyczna i świetlna, różnorodne atrakcje i animacje to tylko niektóre elementy, które wpłyną na sukces imprezy. Agencja eventowa Secret Event zawsze stawia na jakość usług i dokładność w realizacji każdego zlecenia. Zaufaj nam i ciesz się udanym wydarzeniem bez stresu i obaw.

modelki hostessy
06lut

Modelki czy Hostessy? Kogo wybrać do obsługi bankietu?

Modelki czy Hostessy?

Wybór odpowiedniej obsady eventowej to kluczowy element, który może zadecydować o powodzeniu całego wydarzenia. Czy warto ryzykować i zlecać tę ważną kwestię przypadkowym osobom? Oczywiście, że nie! Modelki czy hostessy to nie tylko osoby o dobrej prezencji, ale przede wszystkim powinny charakteryzować się wyjątkowymi umiejętnościami komunikacyjnymi. To one są Twoimi ambasadorami i pierwszym kontaktem Twojego klienta z Twoją firmą. Ich zachowanie i poziom obsługi wpływają na odbiór wydarzenia przez gości.

Nie ma sensu oszczędzać na tym elemencie i ryzykować nieudanego eventu. Dlatego zlecając organizację eventu warto zaufać doświadczonej agencji, takiej jak Secret Event, która posiada szeroki wachlarz profesjonalnych hostess i modelek o wysokich kwalifikacjach i doskonałych umiejętnościach interpersonalnych. Odpowiednio dobrana obsada sprawi, że Twoi goście poczują się wyjątkowo i docenią zaangażowanie Twojej firmy w ich obsługę.

Modelki czy Hostessy?

Dobór i selekcja Hostess i Modelek – umiejętności komunikacji

Dobór i selekcja Hostess i Modelek to kwestia kluczowa w organizacji każdego eventu. To nie tylko wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim naturalna umiejętność nawiązywania kontaktów i uśmiech na twarzy, który sprawi, że nasi goście poczują się jak VIP-y.

W Secret Event poświęcamy wiele uwagi doborowi odpowiedniego personelu, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę. W końcu to od Hostess i Modelek zależy pierwsze wrażenie, jakie zrobi nasze wydarzenie na gościach.

Wykorzystując nasze standardy selekcji, zapewniamy, że personel, który obsługuje wydarzenie, ma doskonałe umiejętności komunikacyjne, potrafi działać zgranie jako zespół i ma doskonałą prezencję. Dzięki temu, każdy z zaproszonych gości otrzyma odpowiednie informacje i poczuje się w pełni zadowolony z obsługi.

Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie zostanie obsłużone przez najlepszych hostess i modelek, powierz organizację eventu agencji Secret Event.

Modelki czy Hostessy?
Każdy Event to nie tylko wyjątkowi prelegenci, doskonała muzyka, smaczne jedzenie – to także wyselekcjonowany personel, który zadba o gości.

 

Dokładny dobór personelu to kluczowy element w organizacji udanego eventu. Secret Event poświęca dużo czasu i uwagi na selekcję hostess i modelek, aby dobrać te najbardziej odpowiednie do danej imprezy. Profesjonalizm, doświadczenie i wysokie umiejętności komunikacyjne to cechy, które charakteryzują każdą osobę zatrudnioną przez agencję. Przy wyborze pracowników, Secret Event nie kieruje się jedynie zdjęciami, ale również osobistymi doświadczeniami, by być pewnym, że dana osoba jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przed eventem. W ten sposób zespół obsługujący event jest w stanie zapewnić gościom odpowiednią opiekę i komunikację, co wpływa na pozytywne wrażenie i satysfakcję z wydarzenia.

Hostessa czy Modelka?

Aby zapewnić sukces imprezy, należy zadbać o dobór odpowiedniej drużyny obsługującej, bez względu na to, czy to będą hostessy czy modelki. Ważne, aby były one odpowiednio wyszkolone, komunikatywne i potrafiły zjednać sobie sympatię gości. Profesjonalizm w doborze personelu to podstawa, która wpływa na pozytywne odbicie firmy organizującej event. Dlatego agencja eventowa Secret Event oferuje profesjonalny dobór hostess i modelek, którzy będą w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi imprezy oraz wzbogacić ją o dodatkową atrakcyjność. Odpowiednio dobrany personel, o eleganckiej prezencji i doskonałych umiejętnościach interpersonalnych, z pewnością wpłynie na sukces imprezy i pozytywne wrażenia zaproszonych gości.

 

Modelki czy Hostessy?
Dobór właściwego personelu do Eventu to jedna z ważniejszych decyzji związanych z jego organizacją.

Odpowiedni dobór personelu gwarancją sukces całego wydarzenia

Dobór hostess i modelek to bardzo ważny element organizacji eventów, ponieważ to właśnie one stanowią wizytówkę imprezy. Należy wziąć pod uwagę nie tylko aparycję, ale również komunikatywność i naturalność wybranej drużyny. Dobór odpowiedniego personelu gwarantuje, że każdy z gości otrzyma potrzebne informacje i poczuje się w pełni zadbany. Hostessy i modelki mają za zadanie ułatwienie przebywania na evencie, a ich dobre umiejętności komunikacyjne i zmysł obsługi klienta przekładają się na pozytywne wrażenia gości. Warto zwrócić uwagę na to, że praca ta wymaga wytrzymałości fizycznej, szczególnie w przypadku długotrwałych imprez. Odpowiedni dobór personelu może wpłynąć na sukces całego wydarzenia, a niewłaściwie wybrane osoby mogą zniweczyć całą pracę organizatorów. Profesjonalna agencja eventowa, tak jak Secret Event, może pomóc w doborze najlepszego personelu dla konkretnego eventu, zapewniając tym samym wysoką jakość obsługi.

04lut

Secret Event otwiera z wielkim rozmachem Ośrodek TriVita

Z wielkim rozmachem zostało w piątek otwarte Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce.

Uroczystość swoją obecnością uświetniło wiele znanych osób ze świata nauki, kultury, sportu, w tym m.in. Izabela Trojanowska, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Krzysztof Skiba, Kamil Kosowski, Piotr Gruszka, a nawet… cała kadra polskich skoczków narciarskich.

Zaangażowanie i ciężka praca wielu ludzi spowodowała, że obiekt jest i wyposażyliśmy go w nowoczesny sprzęt zarówno rehabilitacyjny, jak i służący świadczeniu usług opiekuńczych wysokiej jakości – mówiła podczas otwarcia Dorota Łabuda, dyrektor generalny Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita.

Efektownie zaprojektowane Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita, liczące 5300 metrów kwadratowych powierzchni, to miejsce przeznaczone dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia i sprawności – zarówno dla seniorów, jak i pacjentów wymagających rehabilitacji i opieki. Inicjatorem utworzenia tego typu placówek, zajmujących się realizacją nowoczesnych form opieki, jest Fundacja Trivium zarządzana przez dr. Grzegorza Gołdynię.

W otwarciu obiektu wzięła udział Kadra Narodowa A polskich skoczków narciarskich.

Zawodnicy wręczyli swojemu koledze Szymonowi Olkowi, który uległ wypadkowi na skoczni i doznał wylewu krwi do mózgu, ufundowany przez TriVitę voucher o wartości 30 tysięcy złotych na rehabilitację. Mama Szymka nie ukrywała wzruszenia i mówiła, że cieszy się, iż jej syn będzie mógł przejść rehabilitację w ośrodku w Porąbce.

 

Otwarcie uświetniło wiele znanych osób ze świata nauki, kultury, sportu, w tym m.in. Izabela Trojanowska, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Krzysztof Skiba, Kamil Kosowski, Piotr Gruszka, a nawet… cała kadra polskich skoczków narciarskich

W uroczystości otwarcia organizowanej przez Secret Event wzięło udział łącznie ponad 450 zaproszonych gości. Na gości czekał specjalnie przygotowany program informacyjno-rozrywkowy. Po części oficjalnej goście mieli przyjemność zobaczyć ośrodek TriVita, którego powierzchnia to 5300 m. kw.

Secret Event stworzył dla gości możliwość skorzystania z lotu helikopterem celem zobaczenia uroczej okolicy otaczającej ośrodek.

Secret Event
Prowadzącym uroczystość był Olivier Janiak.

 

Goście chętnie uczestniczyli w widokowych lotach helikopterem tym samym już po godzinie włączony do obsługi został drugi helikopter.

W trakcie uroczystości otwarcia goście mogli zapoznać się z możliwościami leczniczymi ośrodka oraz dowiedzieć o nowoczesnych rozwiązaniach związanych z Rehabilitacją Ortopedyczną i Neurologiczną.

W ciągu 3 dni otwartych Secret Event wprowadził do ośrodka ponad 5000 osób zainteresowanych usługami dostępnymi w Centrum TriVita.

Po części poznawczej struktury ośrodka na Gości czekała uczta dla podniebienia w formie bufetu Sushi a także pokazu mistrzów Sushi, którzy na żywo serwowali gościom doskonałe potrawy.

 

Secret Event przygotowało na tę część także show muzyczne, które umilało gościom czas posiłku.

 

Podczas dni otwartych cały personel TriVita był do dyspozycji wizytujących gości. Klienci mogli dowiedzieć się o usługach rehabilitacyjnych w ośrodku a także odwiedzić część opiekuńczą Centrum TriVita.

 

Dzieci w tym czasie mogły skorzystać z szeregu przygotowanych specjalni dla nich atrakcji, których kulminacją był lot balonem.

Potencjalni pacjenci podczas dni otwartych mieli możliwość zakupić Vouchery dla siebie lub najbliższych umożliwiające korzystanie z szerokiej oferty centrum TriVita.
 
To dopiero początek działalności ośrodka lecz już wiadomo, że gościć on będzie nie tylko osoby z pobliskich miejscowości lecz stanie się ogólnopolskim ośrodkiem, z gośćmi przyjeżdżającymi z najdalszych zakątków Polski.
 
Jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Po 3 dniach pełnych niespodzianek i dopracowanych w moc atrakcji Dni Otwarte organizowane przez Secret Event dobiegły końca. Lecz echa tej imprezy pojawiają się w większości ogólnopolskiej prasy.

 

helikopter w trakcie eventu
02lut

Helikopter w trakcie Event-u

Helikopter w trakcie Eventu

Przybycie helikoptera w trakcie eventu to niepowtarzalna szansa na zaskoczenie gości w czasie wydarzenia. Tym sposobem z powodzeniem może wzmocnić więzi z klientami, oferując niesamowite podniebne emocje.

Organizacja przybycia helikoptera w trakcie eventu to jedna z usług, które oferujemy w naszej agencji eventowej Secret Event. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zaskoczyć gości i zapewnić im niezapomniane wrażenia. Przybycie helikoptera może być doskonałym urozmaiceniem wydarzenia, zapewniając emocjonujący lot nad okolicą lub miastem.

Organizacja przybycia helikoptera w trakcie eventu wymaga odpowiedniej koordynacji i bezpieczeństwa. Dlatego nasza agencja eventowa zapewnia pełną obsługę techniczną i bezpieczeństwo podczas lotu helikoptera. Nasi wykwalifikowani piloci i obsługa techniczna zapewniają bezpieczeństwo podczas całego lotu, co daje klientom pełną gwarancję bezpieczeństwa.

 

Lot helikopterem jako atrakcja przyciągająca gości

Lot śmigłowcem to nie tylko środek transportu, ale również niezwykłe doświadczenie, które zostanie na długo w pamięci naszych klientów. Przelot nad malowniczymi krajobrazami, dynamiczne poruszanie się w powietrzu, a także ryk silnika, to elementy, które z pewnością wzmocnią przeżycia i emocje podczas wydarzenia.

W naszej agencji eventowej Secret Event oferujemy loty śmigłowcami, które stanowią doskonałą atrakcję dla gości, kontrahentów czy pracowników. Loty te pozwalają na podziwianie okolicy z niezwykłej perspektywy, co zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje.

Organizacja lotów śmigłowcem może być także atrakcją przyciągającą na event nowych gości oraz VIP-ów, którzy chętnie zobaczą z powietrza np. fabrykę, zakład produkcyjny lub nową inwestycję developerską. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania swojego przedsiębiorstwa z innej perspektywy, co z pewnością zrobi wrażenie na potencjalnych klientach.

 

Wzmocnienie wizerunku lub marki

W naszej agencji eventowej Secret Event zawsze staramy się zapewnić wyjątkowe i kreatywne rozwiązania, które zadowolą naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każda uroczystość, którą organizujemy, była wyjątkowa i niepowtarzalna. Oferujemy wiele ciekawych atrakcji, które dopasowujemy do specyfiki i charakteru wydarzenia.

Lot helikopterem w trakcie eventu to jedna z atrakcji, która z pewnością przyciągnie uwagę gości i zapadnie w pamięci na długo.

Organizacja lotu helikopterem w trakcie eventu może przybierać różne formy, takie jak przeloty nad okolicą, pokazy lotnicze, sesje zdjęciowe i wiele innych. Możemy dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta i zapewnić spójny i dobrze przemyślany scenariusz imprezy.

Lot helikopterem w trakcie eventu to także doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku lub marki. Nasza agencja eventowa oferuje branding helikoptera, co z pewnością przyciągnie uwagę gości i uczestników imprezy.

Dodatkowo, przybycie gwiazdy lub celebryty z helikoptera to kolejna ciekawa atrakcja, która może przyciągnąć uwagę gości. Musi to być jednak osoba, która wpisuje się w charakter imprezy i jest akceptowana przez zaproszonych uczestników.

 

 

helikopter event

 

Helikopter podczas eventu podsumowanie

Lot helikopterem podczas eventu to jedna z  najbardziej ekscytujących atrakcji, którą oferujemy podczas eventów. To doskonały sposób na zaskoczenie gości i uczestników imprezy, a jednocześnie na zapewnienie im niezapomnianych emocji. Lot helikopterem to coś, co na pewno zostanie w pamięci wszystkim uczestnikom wydarzenia.

W naszej agencji eventowej Secret Event oferujemy kompleksową oprawę związaną z lotem helikopterem, włącznie z obsługą techniczną, brandingiem oraz wynajmem samego śmigłowca.

Zorganizowanie lotu helikopterem podczas eventu to doskonały sposób na zaoferowanie gościom niezapomnianych wrażeń. To również świetny sposób na zwiększenie prestiżu marki, a także na wzmocnienie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Wykorzystanie helikoptera podczas eventu  z pewnością zostanie w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia, a jednocześnie przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności imprezy.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości i uczestników imprezy, zorganizuj lot helikopterem w trakcie wydarzenia. W naszej agencji eventowej Secret Event oferujemy kompleksową obsługę, która zapewni bezpieczeństwo i profesjonalizm podczas całego wydarzenia.

agencje eventowe
27sty

Agencje Eventowe -5 nowych trendów w Eventach.

Agencje Eventowe – 5 nowych trendów

 

Agencje Eventowe w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, nie tylko ze względu na rosnącą ilość i coraz większy rozmach towarzyszący organizowanym wydarzeniom.
 
Coraz większym motorem napędowym dla organizacji wydarzeń jest rozwój nowych technologii oraz ekspansja urządzeń mobilnych i mediów społecznościowych. Poza tym rośnie rola polityki z zakresu Corporate Social Responsibility – firmy starają się budować swój wizerunek jako społecznie odpowiedzialnych, co ma swoje odzwierciedlenie w kształcie imprez firmowych, zwłaszcza o charakterze integracyjnym.
 

Wirtualna rzeczywistość

 
Nowe technologie już od dawna są obecne w branży eventowej, zwłaszcza wydarzeniach przyjmujących charakter wystawowy, gdzie ekrany dotykowe, czy drukarki 3D powoli zastępują tradycyjne nośniki informacji.
 
Wraz z premierą gogli Oculus Rift możliwe stało pójście o krok dalej – przeniesienie odbiorcy w wirtualną rzeczywistość. Narzędzie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o graczach, znalazło swoje zastosowanie w branży reklamowej.
 
Gogle idealnie nadają się do prezentacji oferty choćby w branży architektonicznej i developerskiej – dając możliwość obejrzenia powstającego dopiero mieszkania lub turystycznej – pozwalając na wirtualne odwiedziny odległej części świata.

Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Agencje Eventowe – Rosnąca rola dronów
 

W przypadku wielu wydarzeń ważny z punktu widzenia celu ich organizacji, jest nie tylko sprawny przebieg, ale także rzetelna, a przede wszystkim ciekawie przeprowadzona relacja. Imprezy plenerowe o charakterze masowym, coraz częściej wykorzystują w tym celu drony, dzięki którym możliwe jest ich filmowanie z pespektywy lotu ptaka.
 
W agencji Eventowej Secret Event, obecność drona wyposażonego w kamerę to już praktycznie standard. Jeszcze bardziej zaawansowane technicznie są miniaturowe helikoptery, których zaletę stanowi możliwość filmowania wydarzeń z dużej wysokości w pozycji statecznej. Organizując dużą imprezę plenerową, warto rozważyć wykorzystanie tego typu urządzenia, celem przeprowadzenia transmisji na żywo.
 
Istotne: Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe z koncertami i piknikiem są powoli wypierane przez wyjazdy, podczas których pracownicy firmy integrują się pracując wspólnie w szczytnym celu.

 

Agencje Eventowe – Integracja społecznie odpowiedzialna
 

Z doświadczenia Secret Event wynika, że coraz więcej firm przykłada dużą wagę do swojej społecznej odpowiedzialności, również w aspekcie imprez integracyjnych. W ich przypadku nowym trendem jest łączenie przyjemnych aspektów integracji z pożyteczną działalnością charytatywną.
 
Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe z koncertami i piknikiem są powoli wypierane przez wyjazdy, podczas których pracownicy firmy integrują się pracując wspólnie w szczytnym celu.
Podczas jedno lub kilkudniowego wyjazdu zespół pod okiem fachowców wspólnie remontuje zaniedbany budynek pożytku publicznego – np. dom dziecka lub rewitalizują park, budując w nim plac zabaw.
 
Jeżeli takie jest życzenie decydentów firmy Secret Event , nadaje rozgłosu w lokalnych mediach. Przecież nie ma nic złego w pochwaleniu się dobroczynnością.

Nowym trendem jest łączenie przyjemnych aspektów integracji z pożyteczną działalnością charytatywną.

 

Aplikacje mobilne w trosce o ekologię
 

W Secret Event uważamy, że powszechność urządzeń mobilnych w stosunkowo niedalekiej perspektywie, przyczyniać się będzie do umniejszenia roli materiałów drukowanych, szczególnie, że jest to przecież rozwiązanie doskonale wpisujące się w rosnącą świadomość ekologiczną.
 
Ten trend można aktualnie zauważyć w branży eventowej. Już teraz na wielu konferencjach i targach rezygnuje się z tradycyjnych drukowanych folderów, ulotek i informatorów, które przecież prędzej czy później wylądują na śmietniku.
 
Systematycznie są one wypierane przez aplikacje mobilne, umożliwiające sprawne poruszanie się po terenie wydarzenia, a także dostęp do jego harmonogramu.

 

Agencje Eventowe
Wiele eventów branżowych angażuje uwagę uczestników zakładając regularnie aktualizowany profil na portalach społecznościowych.

Media społecznościowe

 

Organizatorom eventów coraz bardziej zależy na tym, by funkcjonowały one w świadomości uczestników na długo wcześniej nim się rozpoczną i długo po ich zakończeniu.

 

W tym celu swoje zastosowanie mają media społecznościowe. Wiele eventów branżowych angażuje uwagę uczestników zakładając regularnie aktualizowany profil na portalach społecznościowych.

Goście są w ten sposób prowokowani do dyskusji, które trwają jeszcze długo po zakończeniu konferencji. To także dobra okazja do pogłębiania wiedzy, ale również nawiązywania trwałych relacji towarzysko-biznesowych.

 

uroczyste otwarcie firm
09sty

Uroczyste Otwarcie Firmy – kroki do sukcesu

Uroczyste Otwarcie Firmy

Organizowanie imprez firmowych jest przedsięwzięciem strategicznym, ale równocześnie idealną okazją do zbudowania dobrego wizerunku firmy. Przygotowywane przez nas eventy pozostają w pamięci przez długie lata.

Dobrze przygotowany program każdego wydarzenia pozwala w ciekawy sposób zorganizować oraz zagospodarować każdą minutę uroczystości.

Impreza z okazji otwarcia firmy jest to doskonała okazja, do integracji pracowników, zabawy i reklamy. Istnieje wiele sposobów, aby zorganizować interesującą imprezę z okazji otwarcia firmy. Gości można zaprosić do sali bankietowej na wykwinty obiad lub po prostu, zamówić catering. Wszystko zależy od klimatu i celu imprezy.

Uroczyste otwarcie firmy to dobra okazje na zaproszenie potencjalnych klientów do środka i zaprezentowania przedsiębiorstwa od wewnątrz. Impreza daje szansę do przedstawienia swoich produktów lub usług w ramach marketingowego planu biznesowego. Nieprzemyślana organizacja imprezy może spowodować utratę czasu i pieniędzy. Bardzo istotne jest dokładne zaplanowanie każdego szczegółu.

Uroczyste Otwarcie Firmy
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

90 procent sukcesu Eventu to scenariusz gwarantujący właściwy odbiór wydarzenia przez zaproszonych gości.

Jeśli to takie proste dlaczego Eventy realizowane przez inne firmy tylko w 10 procentach zostają określone jako takie, które spełniły pokładane w nich oczekiwania? Dlaczego są nudne mimo zaangażowania nie rzadko sporych kwot na ich wykonanie? Dlaczego nie budzą emocji?

Odpowiedzią na zadane powyżej pytania jest scenariusz. I tu mamy podobną sytuację co w branży filmowej, w której zależność jest następująca: „z dobrego scenariusza można zrobić film dobry albo film zły. Ze złego scenariusza nie da się zrobić filmu dobrego. To jest niemożliwe.”

Analogiczna sytuacja ma miejsce w tworzeniu Eventu. Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego wydarzenia.

Uroczyste Otwarcie Firmy
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

Etap 1
Warto określić grupę docelową, którą chcemy zaprosić na swoją imprezę otwarcia – np. typowych klientów, którzy będą oczekiwać od firmy pewnych informacji o produktach lub usługach.

Etap 2
Ustalenie harmonogramu, godziny otwarcia ceremonii. Bardzo ważny jest wybór dnia, godziny, pory roku. Dzień powinien być wolny od pracy i należy unikać świąt. Najlepiej wybrać czas, który jest dobrze dopasowany do grupy docelowej. Na przykład, jeśli grupą docelową są nauczyciele, najlepiej wybrać termin imprezy w okresie letnim, podczas godzin wieczornych, gdy nauczyciele nie przebywają w szkole.

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

Uroczyste Otwarcie Firmy
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Etap 3
Bardzo istotny punkt naszego planu stanowi reklama. Warto wypromować uroczyste otwarcie firmy, korzystając z prasy, banerów, portali społecznościowych. W dniu imprezy, jeśli ma charakter otwarty zalecamy umieszczenie znaków w postaci balonów, banerów lub innych elementów identyfikacji wizualnej, aby zwróciły uwagę przechodniów na wydarzenie.

Etap 4
Zaprośmy liderów lokalnej społeczności i partnerów biznesowych, w tym na przykład urzędników, członków Rady Miejskiej, lokalnej Izby Handlowej, lokalnych reporterów, doradców biznesowych i właścicieli firm w pokrewnych branżach. Na przykład, jeśli planujemy otworzyć butik weselny, warto zaprosić dekoratorów ciast, kwiaciarnie.

Uroczyste Otwarcie Firmy – to pasja Secret Event

Etap 5
Warto rozważnie zaplanować atrakcje dla gości. Rozważyć wszystkie opcje. Wybrać te najlepsze dla odbiorców. Gry i zabawy integracyjne powinny być dostosowane do grupy odbiorców, być adekwatne do wieku i płci.

Etap 6
Warto podczas uroczystości otwarcia firmy, zaoferować zniżki, rabaty, aby zachęcić uczestników do wypróbowania produktów lub usług firmy. Na zachodzie dość często organizuje się konkursy, z nagrodami refundowanymi przez firmę.

Etap 7
Planując catering na imprezę, należy wziąć pod uwagę preferencje gości. Można podzielić dania na wegetariańskie, wegańskie, mięsne. Wynajęcie cateringu jest najkorzystniejszą opcją.

Etap 8
Wszystkim uczestnikom imprezy powinno się przekazać niezbędne informacje o firmie, np. ulotka z stroną internetową, broszura z informacjami o produktach lub usługach, które firma oferuje. Na pożegnanie można każdemu gościowi wręczyć drobny prezent.

Uroczyste Otwarcie Firmy
Przeanalizuj dziesięć razy zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz decyzje o jego wdrożeniu.

Fundamentem każdej firmy jest promocja swoich działań. Specjalizujemy się w organizowaniu kreatywnych form imprez firmowych.

Secret Event, pomaga w planowaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji już od pierwszego pomysłu, aż po efekt końcowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy wprowadzić w życie nawet najbardziej zadziwiające i nietypowe pomysły. Imprezy okolicznościowe, które organizujemy, to potężna dawka przeżyć, której towarzyszy profesjonalizm, poczucie humoru, emocje oraz inspirujące doświadczenie.

Organizując imprezy dla firm, analizujemy charakterystykę grupy docelowej. Przygotowujemy ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy oryginalne atrakcje, doskonałą oprawę świetlną, muzyczną oraz niezbędne multimedia. Staramy się dopasować nasze doświadczenie do oczekiwań klienta.

Decydujący się na powierzenie nam obsługi imprezy firmowej, klienci mogą być całkowicie spokojni o jej realizację. Nie tylko wybierzemy najbardziej odpowiednie miejsce do spotkania, ale również zatroszczymy się o jego właściwy przebieg