Eventy Motoryzacyjne

Większość z nas, nawet jeśli na co dzień nie śledzi nowinek motoryzacyjnych, gdy tylko ma do tego okazję, potrafi ekscytować się szybkimi samochodami, warkotem silników i rywalizacją na torze. Zwłaszcza, jeśli istnieje możliwość, by poznać to wszystko trochę bardziej od środka. W Secret Event od lat z powodzeniem stwarzamy naszym klientom taką szansę, organizując niepowtarzalne eventy motoryzacyjne. Co jest składnikiem sukcesu imprezy motoryzacyjnej? O czym należy pamiętać organizując tego typu wydarzenie, aby zostało zapamiętane przez zgromadzonych gości? Poniżej przedstawiamy receptę Secret Event.

 

Eventy Motoryzacyjne
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Eventy Motoryzacyjne – Zaangażowanie uczestników.

Niezależnie od tego, czy organizujemy premierę samochodową, otwarcie salonu, czy rajd samochodowy dla zgromadzonych gości, naszym celem nadrzędnym jest maksymalne zaangażowanie uczestników w przebieg wydarzenia. Niezwykłe auta są ludziom tym bardziej bliższe, im w bardziej namacalny sposób możemy się nimi cieszyć. Dlatego podczas eventów motoryzacyjnych organizowanych przez Secret Event, goście mają mnóstwo okazji do obejrzenia nowych modeli od środka, wykonania jazdy próbnej, a nawet podjęcia rywalizacji na torze lub trasie rajdowej.

 

Eventy Motoryzacyjne
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

W agencji Eventowej Secret Event osoby zajmujące się kreacją wydarzeń, tworzące scenariusze na potrzeby Eventu to osoby związane z branżą filmową, którzy na co dzień budują emocje pisząc scenariusze na potrzeby filmu.

 

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

 

Organizacja Eventów Secret Event
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Obecność ekspertów
Nasz Event motoryzacyjny będzie tym bardziej wiarygodny dla zgromadzonych gości, jeżeli uświetni go obecność znanej twarzy związanej z branżą motoryzacyjną. W przypadku imprez promujących nowe modele lub otwierających salony samochodowe taką funkcję dobrze spełni znany, najlepiej z telewizji dziennikarz motoryzacyjny w roli prowadzącego. W wielu przypadkach warto skorzystać z konwencji programu telewizyjnego, prowadzonego przez naszego specjalnego gościa, gdyż uczestnicy, którym program nie jest obcy, automatycznie nabiorą zaufania do przekazywanych informacji.
Oczywistym rozwiązaniem uświetniającym event motoryzacyjny jest również obecność rozpoznawalnego kierowcy rajdowego lub wyścigowego. Sprawdza się to szczególnie w przypadku eventów dla marek kojarzonych ze sportowymi, szybkimi samochodami, jak również podczas rajdów samochodowych.

Eventy motoryzacyjne z rozmachem

Kategoria motoryzacyjna charakteryzuje się tym, że wydarzenia z tej branży z natury rzeczy powinny być realizowane z należytym rozmachem. Premiery samochodowe wymagają odpowiedniego podkreślenia tożsamości i atutów danej marki. Rajdy i pokazy służące celom marketingowym i PR-owym, jako wydarzenia masowe również wymagają widowiskowych i nieszablonowych rozwiązań, aby zaangażować uwagę uczestników. Sposobów do osiągnięcia tego celu jest bardzo wiele, a w Secret Event znamy je wszystkie i potrafimy wybrać najbardziej optymalne, które umieszczone w scenariuszu wydarzenia, zostaną na długo zapamiętane przez uczestników.

 

Ekologia ponad wszystko
Każda firma, szczególnie działająca w branży motoryzacyjnej chcąc budować pozytywny i odpowiedzialny wizerunek, zgodny ze strategią CSR powinna promować się jako wrażliwa na środowisko naturalne. Z tego względu Secret Event zaleca swoim klientom, by podczas imprez motoryzacyjnych nie zapominali o tym ważnym detalu. W tę strategię doskonale wpisują się modne od kilku lat pokazy i szkolenia z dziedziny eco driving orz rajdy jakościowe, podczas których nie liczy się czas przejazdu, a ekonomiczna, względnie bezpieczna dla środowiska jazda. Te elementy będą pożądane i dobrze odbierane podczas każdej imprezy motoryzacyjnej, niezależnie od jej celu i charakteru.

Eventy Motoryzacyjne
Przeanalizuj dziesięć razy zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz decyzje o jego wdrożeniu.

 

Imprezy motoryzacyjne dla VIP-ów

Jeśli szukamy ciekawej formy eventu motoryzacyjnego przeznaczonego dla wyjątkowych gości, którzy mają zdecydowanie wyższe wymagania, warto sięgnąć po bardziej nowatorskie rozwiązania. W Secret Event jesteśmy w stanie zorganizować dla naszych klientów rajd samochodowy w ekstremalnych warunkach, również zagranicą po pustynnych bezdrożach lub w gęstej dżungli, podczas którego każdy z uczestników poczuje się niemal jak zawodowy kierowca, biorący udział w rajdzie Dakar.

Eventy motoryzacyjne – Oferta Secret Event:
Premiery samochodów
Otwarcia salonów motoryzacyjnych
Rajdy samochodowe
Rajdy Off-road
Pokazy bezpiecznej jazdy
Pokazy i szkolenia eco driving