Eventy zagraniczne

Branża eventowa stale otwiera się na nowe pomysły. Obecnie, aby zachwycić klientów nieszablonowym podejściem, coraz bardziej popularne stają się eventy realizowane w miejscach niedostępnych dla każdego.

Secret Event rozumiejąc potrzeby swoich klientów, posiada w swojej ofercie również organizację tego typu wydarzeń. Przyświeca nam przy tym filozofia, że miejsca niedostępne, niekoniecznie muszą być niedostępne ze względu na ograniczenia finansowe.

Aby zrobić na uczestnikach eventu niezapomniane wrażenie, ze względu na wyjątkowy i tajemniczy charakter miejsca organizacji, kluczowym czynnikiem jest dobry pomysł. My zaś staramy się dokonywać dla naszych partnerów rzeczy z pozoru niemożliwych.

 

Secret Event Organizacja Eventów
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Pierwsze skojarzenie to oczywiście dalekie podróżne zagraniczne, zwłaszcza poza Europę

Pierwsze skojarzenie to oczywiście dalekie podróżne zagraniczne, zwłaszcza poza Europę. Dla klientów, którzy lubią stawiać na efektowne rozwiązania i dysponują odpowiednio wysokim budżetem wprowadziliśmy je do swojej oferty. Spotkanie biznesowe w Dubaju lub Nowym Jorku, połączone z licznymi atrakcjami turystycznymi? Wyprawa na afrykańskie safari w towarzystwie kluczowych klientów i partnerów biznesowych? A może długi luksusowy rejs po morzu śródziemnym, uwzględniający liczne trakcje przygotowane w portowych miastach?

To wszystko i jeszcze wiele więcej z powodzeniem organizujemy dla naszych klientów, przy czym nie pracujemy jak biuro podróży – szukamy nieszablonowych rozwiązań, które przy okazji dobrej zabawy, niedostępnej dla przeciętnego Europejczyka, pomogą promować markę lub realizować strategiczne cele firmy.

 

Secret Event Organizacja Eventów
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Tajemnicze miejsca

Jednak jak wspomnieliśmy w Secret Event uważamy, że eventy realizowane w miejscach niedostępnych dla każdego, nie są wbrew pozorom przeznaczone jedynie dla klientów, którzy dysponują ogromnym budżetem na działania marketingowe i PR-owe.

Tajemnicze miejsca, zazwyczaj niedostępne dla odwiedzających znajdują się bliżej, niż mogłoby się wydawać, w każdym większym mieście, w parkach krajobrazowych, w znanych instytucjach, które na co dzień nie zdradzają swojego funkcjonowania od kuchni. Już nasza w tym głowa, by wybrać atrakcyjną z punktu widzenia aury niedostępności, lokalizację i zorganizować tam event!

Lokalizacja: Spotkanie biznesowe w Dubaju lub Nowym Jorku, połączone z licznymi atrakcjami turystycznymi? Wyprawa na afrykańskie safari w towarzystwie kluczowych klientów i partnerów biznesowych?

 

Organizacja Eventów Secret Event
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Nasi klienci mogą przekonać się, jak od wewnątrz funkcjonuje warszawskie metro, co dzieje się w nim nocą. Jesteśmy w stanie zorganizować wycieczkę po instytucjach publicznych, np. w sejmie lub pałacu prezydenckim, które rzadko otwierają się dla odwiedzjących.

 

A może ciekawi Państwa, jak wygląda codzienna praca górników, zjeżdżających setki metrów w głąb ziemi. To tylko kilka przykładów – a organizowanie nietypowych wycieczek i podróży sprawia nam ogromną satysfakcję.

 

Ekstremalne przygody

 

Wydarzenia wzbudzające w uczestnikach dreszczyk emocji i wyzwalające dodatkowe pokłady adrenaliny, stają się coraz bardziej popularne wśród klientów biznesowych.

Wyjazd integracyjny lub nagroda dla najlepszych pracowników może przybrać formę ekstremalnego spływu kajakowego lub pontonowego, wspinaczki wysokogórskiej pod okiem doświadczonego instruktora, a nawet rajdu samochodem terenowym lub quadem po pustyni.

Wszystko zależy od potrzeb klienta i naszej inwencji.

Wyjazd integracyjny lub nagroda dla najlepszych pracowników może przybrać formę ekstremalnego spływu kajakowego lub pontonowego, wspinaczki wysokogórskiej pod okiem doświadczonego instruktora, a nawet rajdu samochodem terenowym lub quadem po pustyni.

 

Organizacja Eventów Secret Event
Przeanalizuj dziesięć razy zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz decyzje o jego wdrożeniu.

Uprawianie sportów ekstremalnych przyczynia się do wzrostu pewności siebie, motywacji, a także rozwijania szeregu umiejętności przydatnych na co dzień na wielu kluczowych stanowiskach pracy, między innymi kontrolowaniu emocji i radzeniu sobie ze stresem.

Bilety na najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne

Przez eventy organizowane za graniczne rozumiemy również uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i sportowych o dużym znaczeniu, a co za tym idzie ograniczonej liczbie i trudnej dostępności biletów. Wielu naszych klientów docenia możliwość zdobycia biletów i zaproszenia swoich kluczowych partnerów na wydarzenie, zwłaszcza, jeśli mówimy o zaproszeniu w charakterze VIP.

Tego również chętnie się podejmujemy, gdyż w Secret Event mamy świadomość, że uczestnictwo w wydarzeniu o wysokim prestiżu, bywa świetnym narzędziem do realizacji celów biznesowych.

Wiele ważnych rozmów i spotkań odbywa się przecież w kuluarach.