Bankiety Jubileuszowe

Okrągła rocznica funkcjonowania przedsiębiorstwa lub instytucji stanowi doskonałą okazję do wydania bankietu jubileuszowego, który pozwoli firmie wzmocnić swój wizerunek, a także stanie się okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Im większy rozmach i ranga zaproszonych gości, tym jubileusz przyniesie więcej pożądanych skutków i zaowocuje zyskiem w przyszłości.

Jednocześnie bankiety jubileuszowe należą do grupy eventów wymagających szczególnie przemyślanej i bezbłędnej organizacji. Z tego względu każda pragnąca odnosić sukcesy firma, organizując jubileusze korzysta ze współpracy z najwyższej klasy doświadczonymi specjalistami od organizacji wydarzeń.

 

Bankiety Jubileuszowe
Bankiety Jubileuszowe to szczególna uwaga na odpowiedni dobór lokalizacji.

Prestiżowa lokalizacja to nie wszystko…

Najlepiej przystosowanymi do organizacji tego typu wydarzeń są w naturalny sposób luksusowe hotele i centra konferencyjne, a przypadku dużej liczby zaproszonych gości również stadiony sportowe oraz wynajmowane na czas Eventu obiekty (zamki, hale, budynki przemysłowe).

Bankiety jubileuszowe wydaje się zazwyczaj jedynie przy okazji okrągłych rocznic, zatem aby nadać im jeszcze więcej należytego splendoru rekomendujemy wybór mniej oczywistych, a wysoce prestiżowych lokalizacji, takich jak teatry i sale kongresowe. W ten sposób jubileusz zyskuje dodatkowo atmosferę wyjątkowości.

Bankiety jubileuszowe, w odróżnieniu od wielu innych eventów powinny przybierać uroczysty wyraz. Z tego względu miejsce organizacji należy elegancko udekorować, a także zadbać o wysoką jakość obsługi i perfekcyjną organizację.

Podczas imprezy powinien obowiązywać elegancki dress-code, aby goście mieli poczucie wyjątkowości i prestiżu wydarzenia.

Secret Event Organizacja Eventów
Obowiązuje strój oficjalny

 

Niezwykle ważnym elementem bankietu jubileuszowego jest catering. W Secret Event polecamy, aby menu wydarzenia zostało przygotowane przez szefa kuchni o znanym i powszechnie cenionym w branży nazwisku. Warto mieć na uwadze, że wśród zaproszonych gości z pewnością znajdą się osoby przyzwyczajone do jadania w luksusowych restauracjach. Wykwinty posiłek z pewnością zrobi na nich wrażenie.

Istotne: Catering podczas bankietu musi być na najwyższym poziomie.

 

Catering podczas bankietu musi być na najwyższym poziomie.

Obecność znanych twarzy zawsze podnosi rangę wydarzenia. Nie inaczej dzieje się w przypadku organizacji bankietów Jubileuszowych. W Secret Event stawiamy na współpracę ze znanymi aktorami, muzykami i mistrzami sportu. Ich uczestnictwo w bankiecie po pierwsze korzystnie wpływa na wizerunek obchodzącej jubileusz firmy.

Po drugie znacznie zwiększa zainteresowanie wydarzeniem wśród mediów, a przecież jest to jednym z głównych celów organizacji bankietu. Po trzecie, zaproszeni goście, zaliczający się do grona artystów, mogą jednocześnie uświetnić uroczystą galę swoim występem.

Obecność znanych twarzy zawsze podnosi rangę wydarzenia.

Okrągły jubileusz to okazja do zaprezentowania sukcesów firmy i jej planów na przyszłość. To również moment na uroczyste przemowy i deklaracje decydentów. Z tego względu należy zadbać o miłą i przystępną formę części oficjalnej, w której znajdzie się miejsce na żarty i rozluźnienie atmosfery. W Secret Event dużą wagę przykładamy do scenariusza bankietu, który powinien zachować równowagę pomiędzy częścią oficjalną, a przygotowanymi dla gości atrakcjami.

Towarzyszące imprezie atrakcje muszą uwzględniać potrzeby i oczekiwania zaproszonych gości. Na oficjalne bankiety przygotowujemy atrakcje takie jak aukcje charytatywne, licytacje, pokazy dzieł sztuki, czy degustacje luksusowych alkoholi i cygar.

Scenariusz bankietu jubileuszowego – równowaga między przyjemnym a pożytecznym

 

Uroczysty bankiet

Jedną z funkcji organizacji imprez jubileuszowych jest oczywiście zacieśnienie więzi towarzysko-biznesowych. Kluczowe decyzje niejednokrotnie zapadają właśnie podczas tego typu wydarzeń. Dlatego jubileusz powinien się zakończyć uroczystą kolacją lub bankietem w stylu cocktail-party, podczas którego uczestnicy mają okazję do oficjalnych i mniej oficjalnych rozmów.

Bankiety Jubileuszowe
Bankiet Jubileuszowy powinien się zakończyć uroczystą kolacją w stylu cocktail-party.

 

Bankiety jubileuszowe – oferta Secret Event:

  • Wybór i doradztwo w kwestii lokalizacji bankietu
  • Wynajęcie obsługi oraz cateringu
  • Logistyka wydarzenia
  • Przygotowanie zaproszeń
  • Opracowanie scenariusza, uwzględniającego część oficjalną i dodatkowe atrakcje
  • Oprawa artystyczna
  • Przygotowanie dekoracji
  • Obsługa techniczna i multimedialna imprezy
  • Współpraca z mediami i promocja wydarzenia