Bankiety Jubileuszowe

Bankiety Jubileuszowe

Okrągła rocznica funkcjonowania przedsiębiorstwa lub instytucji stanowi doskonałą okazję do organizacji Bankietu Jubileuszowego, który pozwoli firmie wzmocnić swój wizerunek, a także stanie się okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Im większy rozmach i ranga zaproszonych gości, tym Bankiet Jubileuszowy przyniesie więcej pożądanych skutków i zaowocuje w przyszłości.

Jednocześnie Bankiety Jubileuszowe należą do grupy eventów wymagających szczególnie przemyślanej i bezbłędnej organizacji. Z tego względu każda pragnąca odnosić sukcesy firma, organizując bankiet jubileuszowy korzysta ze współpracy z agencją eventową, której zadaniem jest odpowiednie przygotowanie wydarzenia.

 

Bankiety Jubileuszowe
Bankiety Jubileuszowe to dbałość o każdy szczegół Eventu w zgodzie z przygotowanym wcześniej scenariuszem.

Prestiżowa lokalizacja Bankietu Jubileuszowego to nie wszystko…

Właściwie przygotowany Bankiet Jubileuszowy to także odpowiedni dobór właściwego miejsca dla wydarzenia. W Agencji Eventowej Secret Event zwracamy szczególną uwagę na dobór właściwej lokalizacji. To właśnie dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować lokalizację zarówno na terenie firmy klienta, instalując odpowiednie namioty bankietowe jak również w dowolnym przez klienta wskazanym miejscu aby wydarzenie nie było podobne do wielu innych. W tym celu Agencja Eventowa Secret Event wynajmuje na czas bankietu zamki, hale czy też lokalne budynki przemysłowe aby wydarzenie było zaskakujące i niepowtarzalne.

Bankiety jubileuszowe wydaje się zazwyczaj przy okazji okrągłych rocznic, zatem aby nadać im jeszcze więcej należytego splendoru rekomendujemy wybór mniej oczywistych, a wysoce prestiżowych lokalizacji, takich jak teatry i sale kongresowe. W ten sposób jubileusz zyskuje dodatkowo atmosferę wyjątkowości.

Poczucie wyjątkowości i prestiżu Bankietu Jubileuszowego

Bankiety jubileuszowe, w odróżnieniu od wielu innych eventów powinny przybierać uroczysty wyraz. Z tego względu miejsce organizacji należy elegancko udekorować, a także zadbać o wysoką jakość obsługi i perfekcyjną organizację.

Podczas imprezy powinien obowiązywać elegancki dress-code, aby goście mieli poczucie wyjątkowości i prestiżu wydarzenia.

Secret Event Organizacja Eventów
Podczas bankietu obowiązuje elegancki dress-code.

 

Niezwykle ważnym elementem bankietu jubileuszowego jest catering. W Secret Event polecamy, aby menu wydarzenia zostało przygotowane z najwyższą starannością. Warto mieć na uwadze, że wśród zaproszonych gości z pewnością znajdą się osoby przyzwyczajone do jadania w luksusowych restauracjach. Odpowiednio skomponowany i podany posiłek z pewnością zrobi na nich wrażenie.

Istotne: Catering podczas bankietu powinien być na najwyższym poziomie.

 

Catering podczas bankietu musi być smaczny i pięknie podany.

Obecność znanych twarzy zawsze podnosi rangę wydarzenia. Bankiety jubileuszowe organizowane przez nas nie są tu odosobnione.

W Secret Event stawiamy na współpracę ze znanymi aktorami, muzykami i mistrzami sportu. Ich uczestnictwo w bankiecie po pierwsze korzystnie wpływa na wizerunek obchodzącej jubileusz firmy.

Po drugie znacznie zwiększa zainteresowanie wydarzeniem wśród mediów, powoduje większą obecność zaproszonych gości i pozostawia w nich emocje i wspomnienia, które na długo zostają w pamięci.

Zaproszeni aktorzy, muzycy mogą również niespodziewanie uświetnić uroczystą galę swoim występem tworząc dodatkowe show w trakcie bankietu.

Obecność znanych twarzy zawsze podnosi rangę Bankietu Jubileuszowego

Bankiet Jubileuszowy to także okazja do zaprezentowania sukcesów firmy i jej planów na przyszłość. To również moment na uroczyste przemowy i deklaracje zarządu. Z tego względu należy zadbać o miłą i przystępną formę części oficjalnej, w której znajdzie się miejsce na żarty i rozluźnienie atmosfery. W Secret Event dużą wagę przykładamy do scenariusza bankietu, który powinien zachować równowagę pomiędzy częścią oficjalną, a przygotowanymi dla gości atrakcjami.

Towarzyszące imprezie atrakcje muszą iść w parze zarówno z wartościami ważnymi dla firmy jak i koniecznością stworzenie właściwej atmosfery wydarzenia. Na oficjalne bankiety przygotowujemy atrakcje takie jak aukcje charytatywne, licytacje, degustacje luksusowych alkoholi i cygar, występy artystyczne czy też koncerty gwiazd.

Scenariusz bankietu jubileuszowego – równowaga między doskonałym jedzeniem a  upływającym czasem w nietuzinkowej atmosferze.

 

Uroczyste bankiety jubileuszowe

Jedną z funkcji organizacji bankietów jubileuszowych jest oczywiście zacieśnienie więzi towarzysko-biznesowych. Ważne decyzje niejednokrotnie zapadają właśnie podczas tego typu wydarzeń, gdzie podczas luźnych rozmów w błogiej atmosferze dochodzi do rozmów. Dlatego bankiet powinien  składać się z części umożliwiającej swobodę dyskusji pomiędzy stronami, podczas której uczestnicy mają okazję do oficjalnych i mniej oficjalnych rozmów.

Bankiety Jubileuszowe
Bankiet Jubileuszowy powinien umożliwiać zebranym gościom swobodę rozmów.

 

Bankiety jubileuszowe – oferta Agencji Eventowej Secret Event:

  • Wybór i doradztwo w kwestii lokalizacji bankietu,
  • Obsługa oraz dopasowany do bankietu catering,
  • Logistyka całego wydarzenia,
  • Przygotowanie zaproszeń, materiałów marketingowych,
  • Opracowanie scenariusza, uwzględniającego część oficjalną i dodatkowe atrakcje,
  • Oprawa artystyczna,
  • Przygotowanie dekoracji,
  • Obsługa techniczna i multimedialna imprezy,
  • Współpraca z mediami i promocja wydarzenia.

Wybrane Video

Montaż Hali Namiotowej

Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy