Gale pod Namiotami

 

Zależy Ci by Twoja impreza była niepowtarzalna, wyróżniała się? Jeśli planujesz zorganizowanie większej uroczystości i chcesz zapewnić gościom niezapomniane wrażenia to warto rozważyć gale pod namiotem. Świętowanie w specjalnie przystosowanym namiocie bankietowym to trend w organizacji imprez różnego typu. Coraz więcej firm obchodzić najważniejsze wydarzenia właśnie w taki sposób. Nie ma wówczas konieczności wynajmowania hotelu, czy też sal konferencyjnych a event odbywa się na terenie firmy lub w jej pobliżu.

 

 

Gale pod Namiotami
Gale pod namiotami to alternatywa dla spotkań w teatrach, salach konferencyjnych czy też w hotelach.

Gala pod namiotem w otoczeniu firmy

 

Bankiety weselne pod namiotem kojarzymy zazwyczaj z amerykańskimi filmami, kiedy to para młoda bierze ślub w pięknym ogrodzie czy parku, a goście potem ucztują pod białymi, eleganckimi namiotami. Jednak możliwości jakie dają namioty bankietowe umożliwiają przeprowadzenie na wysokim poziomie Eventu w dowolnie wybranej lokalizacji. Agencja Eventowa Secret Event od wielu lat korzysta z tego rozwiązania tworząc wyjątkowe i Eventy.
Dokładamy wszelkich starań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Gala pod namiotami – wybór miejsca

Decydując się na organizację gali pod namiotem musimy pamiętać o wyborze odpowiedniego miejsca. Zazwyczaj organizatorzy pragną by namioty były rozstawione w pobliżu firmy lub w malowniczym miejscu, np. na leśnej polanie, łące, nad brzegiem jeziora czy na plaży.

W najbliższym otoczeniu namiotu bankietowego mogą znajdować się restauracja czy hotel. Takie rozwiązanie jest korzystana ze względu na bliskość miejsc noclegowych. Jednakże możemy zrealizować Event w dowolnie wybranym miejscu. Dostarczamy wówczas na miejsce agregaty prądotwórcze, wodę, catering, ubikacje o podwyższonym standardzie. Takie rozwiązanie daje nam pełną wystarczalność w dowolnym miejscu.

 

Gale pod Namiotami
Gala pod namiotami – wersja otwarta.

Otoczenie namiotu a wybór rozwiązań

W zależności od otoczenia miejsca Eventu ściany namiotu mogą być transparentne aby zaproszeni goście mogli widzieć Państwa firmę lub aby mieli widok na określony krajobraz wart eksponowania.  W Secret Event lubimy wyzwania, dlatego z chęcią zorganizujemy Event w dowolnie wybranym miejscu.

Do dyspozycji naszych klientów mamy namioty różnego typu: transparentne, z białymi ścianami, wystawowe, typu „turek”. Namioty mogą być wyposażone w drewnianą podłogę, w taras, w strefę chilloutu, klimatyzację czy też ogrzewanie.

 

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

 

Gale pod Namiotami
Gale pod namiotami

Gale pod namiotami – Wybór namiotu

W Secret Event pomagamy naszym klientom w doborze gabarytów namiotu. Określamy ilość gości, wielkość sceny, przestrzeń cateringową. Następnie tworzymy plan rozmieszczenia aby ocenić potrzebną przestrzeń.  Możemy wówczas zorganizować galę dla 50 osób, jak również dla kilkuset gości.

Powierzchnia namiotu zależy od liczby gości i ustawienia stołów. Możemy zdecydować się na eleganckie, jednakże zajmujące więcej miejsca stoły bankietowe lub też oszczędzając przestrzeń stoły koktajlowe. Planując galę istotne jest przemyślenie czy zaplanujemy przestrzeń do tańca oraz czy wygospodarujemy miejsce dla zespołu muzycznego.

Instalowane przez firmę nas namioty bankietowe są eleganckie, a ich wygląd może być dopasowany do specyfiki wydarzenia. W nocy możemy bawić się światłem tworząc przepiękną grę światłem.

Namioty bankietowe na konferencję, targi czy szkolenia

Namiot bankietowy idealnie sprawdzi się także podczas konferencji, targów, szkolenia czy prezentacji produktów. Uczestnicy docenią możliwość brania udziału w wydarzeniu, które odbywa się w pięknym otoczeniu, na świeżym powietrzu. System dzielenia namiotu umożliwia dostosowanie przestrzeni sali konferencyjnej do specjalnych wymagań szkolenia.

 

Gale pod Namiotami
Uroczystości otwarcia obiektu – zrealizowana pod namiotem Eventowym.

 

Gale pod namiotami a pora roku?

Bankiet pod namiotem zorganizujemy o dowolnej porze roku. Nawet gdy na zewnątrz jest zimno to w ogrzewanym namiocie Twoi goście tego nie odczują. Namioty mogą zostać wyposażone w urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować optymalną temperaturę.

Latem więc namioty możemy schładzać a zimą podgrzewać. W zależności od specyfiki gali możemy zainstalować specjalne drzwi blokujące ucieczkę ciepła z namiotu w chłodne dni. W lato drzwi te chronią przed wpływem ciepłego powietrza gdy na zewnątrz mamy upalnie a wewnątrz działa klimatyzacja.

Montaż Hali Namiotowej – Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego Na Placu Budowy

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy (wbicie pierwszej łopaty na placu budowy).