Gale pod Namiotami

 

Zależy Ci by Twoja impreza była niepowtarzalna, wyróżniała się? Jeśli planujesz zorganizowanie większej uroczystości i chcesz zapewnić gościom niezapomniane wrażenia to koniecznie zdecyduj się na bankiet pod namiotem. Świętowanie pod namiotem to najnowszy trend w organizacji imprez różnego typu (tj.: wesela, komunie, chrzciny, imieniny, rocznice ślubu, konferencje). Coraz więcej osób pragnie właśnie w takim miejscu obchodzić najważniejsze wydarzenia w swoim życiu.

 

Gale pod Namiotami
Bankiety pod namiotami to alternatywa dla spotkań w teatrach, salach konferencyjnych czy też w innych stałych obiektach.

90 procent sukcesu Eventu to scenariusz gwarantujący właściwy odbiór wydarzenia przez zaproszonych gości.

 

Bankiety weselne pod namiotem kojarzymy zazwyczaj z amerykańskimi filmami, kiedy to para młoda bierze ślub w pięknym ogrodzie czy parku, a goście potem ucztują pod białymi, eleganckimi namiotami. Jeśli także marzysz o uroczystości ślubnej niczym z hollywoodzkiej produkcji to koniecznie zapoznaj się z ofertą agencji eventowej Secret Event. Jesteśmy mistrzami w przygotowaniu bankietów, imprez plenerowych także pod namiotem.
Secret Event dołoży wszelkich starań, by w ten wyjątkowy dzień nie zabrakło Ci niczego!

Decydując się na organizację bankietu pod namiotem musimy pamiętać o wyborze miejsca. Zazwyczaj organizatorzy pragną by namioty były rozstawione w malowniczym miejscu, np. na leśnej polanie, łące, nad brzegiem jeziora czy na plaży. W najbliższym otoczeniu namiotu mogą znajdować się restauracja czy hotel – taka lokalizacja jest korzystana ze względu na możliwość korzystania z WC, jednakże problem ten zostanie również rozwiązany za pomocą przenośnych kabin toaletowych.

 

Gale pod Namiotami
Gale pod namiotami

 

Niektóre sale restauracyjne czy hotele położne w ogrodzie oferują gościom udostępnienie namiotów, jednakże organizując z nami swoją imprezę nie masz ograniczeń- możesz wybrać dowolne miejsce, a my zatroszczymy się o wszystko: catering, przenośne toalety, agregaty prądotwórcze, itp.

Zorganizujemy specjalnie dla Ciebie przyjęcie weselne czy komunijne z dala od zgiełku miasta, na łonie przyrody. Pracownicy Secret Event lubią nowe wyzwania, dlatego z chęcią poradzą Ci oraz podpowiedzą, np. jaki namiot będzie odpowiedni na Twoje przyjęcie. Do dyspozycji naszych klientów mamy namioty różnego typu: transparentne, z białymi ścianami, wystawowe, typu „turek”. Namioty są wyposażone w drewnianą podłogę.

 

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

 

Gale pod Namiotami
Gale pod namiotami

Gale pod namiotami – Wybór namiotu
W Secret Event pomagamy naszym klientom w doborze rozmiaru namiotu. Przede wszystkim trzeba określić ile gości zostanie zaproszonych na bankiet. Można zorganizować wesele w namiocie dla 50 osób, jak również dla 500 gości.

Powierzchnia namiotu zależy od liczby gości i ustawienia stołów. Możemy zdecydować się na eleganckie, jednakże zajmujące więcej miejsca stoły okrągłe lub też bardziej funkcjonalne prostokątne. W przypadku stołów prostokątnych najpopularniejsze ustawienia to te w konfiguracjach w kształcie liter: „U” „I” czy „L”. Planując przyjęcie weselne pamiętajmy, iż goście potrzebują także parkiet do tańczenia oraz miejsce (zazwyczaj jest to podwyższenie) dla zespołu muzycznego).

Bankiet w namiocie to doskonałe rozwiązanie jeśli mamy własny pomysł na dekoracje. Udostępniane przez firmę Secret Event namioty są niezwykle eleganckie, a efektowne draperie na suficie i ścianach bocznych tworzą odpowiedni klimat.

Event to przede wszystkim emocje jakie po nim pozostają. – Secret Event

Namiot idealnie sprawdzi się także podczas konferencji, targów, szkolenia czy prezentacji produktów. Uczestnicy docenią możliwość brania udziału w wydarzeniu, które odbywa się w pięknym otoczeniu, na świeżym powietrzu. System dzielenia namiotu umożliwia dostosowanie przestrzeni sali konferencyjnej do specjalnych wymagań szkolenia.

 

Gale pod Namiotami
Nie zawsze jest konieczność montażu Hali Namiotowej. Przy dobrej pogodzie można rozłożyć stoły pod gołym niebem.

 

Gale pod namiotami

Bankiet w namiocie zorganizujemy o dowolnej porze roku. Zapewne fakt ten wprawi Cię w osłupienie, ale faktycznie nawet gdy na dworze jest zimno to w ogrzewanym namiocie goście mogą się bawić do białego rana. Namioty są zawsze wyposażone w profesjonalne urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować optymalną temperaturę. Latem namioty są schładzane, natomiast zimą podgrzewane. Ciepło zapewniają także w chłodniejsze miesiące specjalne drzwi wejściowe, uniemożliwiające wdarcie się zimna do środka.

Gale Pod Namiotami - Video

Montaż Hali Namiotowej – Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego Na Placu Budowy

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy (wbicie pierwszej łopaty na placu budowy).

Wmurowanie Kamienia Węgielnego Warszawa – Przychodnia na Pradze-Południe

Uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego

Uroczystość Otwarcia Ośrodka Rehabilitacji – Porąbka.