Organizacja Eventów Katowice

Koncerty, występy gwiazd od dawna stanowią stały punkt w programie wielu eventów, zarówno tych pompatycznych, o charakterze otwartym, przeznaczonych dla szerokiego grona uczestników, jak i kameralnych imprez dla VIP-ów, uroczystych gal, jubileuszy i bankietów.

Do każdego rodzaju wydarzenia da się dobrać odpowiednią oprawę muzyczną, a w wielu przypadkach występ znanej gwiazdy zdecydowanie podnosi rangę wydarzenia, nadając mu wyjątkowego charakteru.

Muzyka wyzwala w nas dodatkowe emocje, wyzwala ekscytujące przeżycia – dlatego w Secret Event koncerty i występy gwiazd stanowią jedno z najważniejszych i najczęściej przez nas stosowanych narzędzi do skutecznej promocji marki poprzez organizację wydarzeń.

 

Organizacja Eventów Katowice
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Organizacja Eventów Katowice

Sponsoring

Wielu swoim klientom Secret rekomendujemy organizację koncertów popularnych wykonawców, podczas których marka klienta występuje w roli głównego sponsora wydarzenia. Jest to szczególnie skuteczne w przypadku, kiedy promowana marka jest kojarzona z branżą muzyczną lub mamy szansę w naturalny sposób promować ją podczas wydarzenia.

Najlepszym przykładem tego rodzaju działania będą browary, dla których koncerty i występy gwiazd to okazja do zapewnienia piwa dla uczestników i promowanie określonej marki podczas wydarzenia, przy pomocy obrandowanych ogródków piwnych, bannerów i narzędzi outdoorowych.

W strategię marki często wpisuje się działanie idące o krok dalej, polegające na tym, że firma staje się dodatkowo sponsorem tytularnym koncertu, a nawet cyklicznego festiwalu muzycznego.

 

Organizacja Eventów Katowice
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Występ gwiazdy uświetniający wydarzenie

W Secret Event doradzamy organizację pojedynczych koncertów również mniejszym klientom w formie głównej atrakcji organizowanego przez nich eventu – np. otwarcia firmy, jubileuszu lub dni otwartych dla klientów.

Koncerty i występy gwiazd, jako gwóźdź programu, zdecydowanie podnosi rangę wydarzenia, a jednocześnie prestiż samej firmy. Skojarzenie marki z osobą popularnego celebryty, w dłuższej perspektywie przynosi firmie wymierne korzyści, w krótszej zaś wyzwala w zgromadzonych uczestnikach większą dawkę pozytywnych emocji.

Istotne: Koncerty i występy gwiazd, jako gwóźdź programu, zdecydowanie podnosi rangę wydarzenia, a jednocześnie prestiż samej firmy.

 

Organizacja Eventów Katowice
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Koncerty kameralne

Ale to nie jedyna rola muzyki w branży eventowej. Wiele skutecznych eventów nie przybiera pompatycznego charakteru, ale również wymaga stosownej, choć niekoniecznie gwiazdorskiej oprawy muzycznej. Wyobraźmy sobie na przykład kameralny, nastrojowy koncert kapeli jazzowej, jako przerywnik uroczystego bankietu, zorganizowanego w prestiżowej restauracji lub hotelu dla kluczowych klientów.

Tutaj liczy się przede wszystkim poziom artystyczny reprezentowany przez wykonawców, a także nastrój, w jaki występ wzbudzi wśród zgromadzonych gości.
Secret Event zorganizowało już wiele koncertów uświetniających drobne eventy dla wąskiego grona gości, dlatego mamy bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu trafnego wyboru wykonawców, którzy najlepiej spełnią oczekiwania naszych klientów.

Organizacja koncertów

Obsługa techniczna

Organizacje koncertów, niezależnie od ich skali to również spore przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym i technicznym. W Secret Event z przyjemnością podejmujemy się kompleksowej organizacji koncertów. Mamy dostęp do najnowszych technologii i urządzeń związanych z nagłośnieniem i oświetleniem wydarzeń.

Posiadamy bogate doświadczenie w kwestii przygotowywania scenariuszy wydarzeń artystycznych, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania. Nad każdym wydarzeniem z naszej strony czuwa doświadczony i pomysłowy event manager, a także wykwalifikowana obsługa. Koncerty i wstępy gwiazd należą do największych specjalności Secret Event.

 

Organizacja Eventów Katowice
Organizacja Eventów Katowice

 

Koncerty i występy gwiazd – oferta Secret Event:

  • Przygotowanie scenariusza wydarzenia zgodnie z wytycznymi klienta
  • Dopasowanie programu do budżetu
  • Pomoc w wyborze wykonawców i kontakt z artystami
  • Opieka event managera
  • Obsługa techniczna wydarzenia
  • Branding wydarzenia marką klienta
  • Doświadczona i wykwalifikowana obsługa i ochrona
  • Wielokanałowa promocja wydarzenia, jeśli jest to konieczne
  • Gwarancja udanej zabawy