Organizacja Eventów Katowice

Koncerty, występy gwiazd od dawna stanowią stały punkt w programie wielu eventów. Zarówno eventy o charakterze otwartym, przeznaczone dla szerokiego grona uczestników, jak i kameralne imprezy dla VIP-ów, uroczyste gale, jubileusze i bankiety mają w swoim scenariuszu występy artystyczne.

Do każdego rodzaju wydarzenia można dobrać odpowiednią oprawę muzyczną. W wielu przypadkach występ znanej gwiazdy zdecydowanie podnosi prestiż wydarzenia, nadając mu dodatkowo charakteru.

Organizacja Eventów – dobór muzyki

Muzyka wyzwala w nas dodatkowe emocje, wyzwala ekscytujące przeżycia – dlatego w Secret Event koncerty i występy gwiazd stanowią jedno z ważniejszych narzędzi do skutecznej promocji marki poprzez organizację Eventu.

 

Organizacja Eventów Katowice
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Organizacja Eventów a Sponsoring

Niektóre firmy organizują koncert popularnych wykonawców, podczas którego marka klienta występuje w roli głównego sponsora wydarzenia. Jest to szczególnie skuteczne w przypadku, kiedy promowana marka stara się powiązać określone emocje występujące w trakcie koncertu.

Kolejnym przykładem tego rodzaju działania będą browary, dla których koncerty i występy gwiazd bywały okazją dla zapewnienia piwa uczestnikom. Promowano określone marki przy pomocy obrandowanych ogródków piwnych, bannerów i narzędzi outdoorowych.

W strategię marki często wpisuje się działanie idące o krok dalej, polegające na tym, że firma staje się dodatkowo sponsorem tytularnym koncertu, a nawet cyklicznego festiwalu muzycznego.

 

Organizacja Eventów Katowice
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Organizacja Eventu a otwarcie obiektu

W naszej agencji eventowej doradzamy organizację pojedynczych koncertów również mniejszym firmom w formie głównej atrakcji organizowanego przez nich eventu – np. otwarcia firmy, jubileuszu lub dni otwartych dla klientów.

Koncerty i występy gwiazd, jako gwóźdź programu, zdecydowanie podnoszą rangę wydarzenia, a jednocześnie prestiż samej firmy. Skojarzenie marki z osobą popularnego celebryty, w dłuższej perspektywie przynosi firmie wymierne korzyści, w krótszej zaś wyzwala w zgromadzonych uczestnikach większą dawkę pozytywnych emocji.

Istotne: Koncerty i występy gwiazd, jako gwóźdź programu, zdecydowanie podnosi rangę wydarzenia, a jednocześnie prestiż samej firmy.

 

Organizacja Eventów Katowice
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Kameralność podczas organizacji eventów

Ale to nie jedyna rola muzyki w branży eventowej. Wiele skutecznych eventów nie przybiera pompatycznego charakteru, lecz również wymaga stosownej, choć niekoniecznie gwiazdorskiej oprawy muzycznej. Wyobraźmy sobie na przykład kameralny, nastrojowy koncert kapeli jazzowej, jako przerywnik uroczystego bankietu, zorganizowanego w prestiżowej restauracji lub hotelu dla kluczowych klientów.

Tutaj liczy się przede wszystkim poziom artystyczny reprezentowany przez wykonawców, a także nastrój, w jaki występ wzbudzi wśród zgromadzonych gości.

Agencja Eventowa Secret Event zorganizowała już wiele koncertów uświetniających eventy dla różnego grona gości, dlatego mamy bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu trafnego wyboru wykonawców, którzy najlepiej spełnią oczekiwania naszych klientów.

Organizacja Eventów – koncerty

Organizacje koncertów, niezależnie od ich skali to również spore przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym i technicznym. W Secret Event z przyjemnością podejmujemy się tego typu zadań. Dysponujemy najnowszymi technologiami i urządzeniami związanymi z nagłośnieniem i oświetleniem wydarzeń.

Posiadamy bogate doświadczenie w kwestii przygotowywania scenariuszy wydarzeń artystycznych, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania. Nad każdym wydarzeniem z naszej strony czuwa doświadczony i pomysłowy event manager, a także wykwalifikowana obsługa. Koncerty i wstępy gwiazd to nasza perełka.

 

Organizacja Eventów Katowice
Organizacja Eventów Katowice

 

Koncerty i występy gwiazd – oferta Secret Event:

  • Przygotowanie scenariusza Eventu zgodnie z wytycznymi klienta,
  • Dopasowanie programu do budżetu,
  • Pomoc w wyborze wykonawców i kontakt z artystami,
  • Opieka Event Managera,
  • Obsługa techniczna wydarzenia,
  • Branding wydarzenia,
  • Doświadczona i wykwalifikowana obsługa,
  • Wielokanałowa promocja wydarzenia,
  • Gwarancja udanej zabawy.

Wybrane Video

Montaż Hali Namiotowej

Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy