Bankiety Pod Namiotami

Bankiety Pod Namiotami

Bankiety pod namiotami to tradycyjna forma bankietowa, która przywędrowała do Europy z Tajwanu, rodzina i przyjaciele zbierają się, aby świętować ważne wydarzenia w życiu, takie, jak wesela, parapetówkę, chrzciny i inne uroczystości religijne.

W świecie zachodnim ta metoda stała się popularnym narzędziem organizacji eventów.
Bankiety pod namiotami są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych sal i hoteli. Na topie są namioty białe z oknami, przewiewne, oraz transparentne.

Agencja eventowa katowice

W Secret Event wszystkie namioty są atestowane i nie ma potrzeby obawiać się o bezpieczeństwo gości podczas imprezy. Bankiety pod namiotami można organizować prze cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne: wiatr, deszcze, śnieg etc.

Bankiety pod namiotami
Bankiety pod namiotami to alternatywa dla spotkań w teatrach, salach konferencyjnych czy też w innych stałych obiektach.

90 procent sukcesu Eventu to scenariusz gwarantujący właściwy odbiór wydarzenia przez zaproszonych gości.

Secret Event dysponuje profesjonalnym sprzętem, który zapewnia uczestnikom imprezy odpowiednią temperaturę wewnątrz namiotu. W cieplejsze dni istnieje możliwość zamontowania dodatkowych okien i drzwi, co umożliwia prawdiłową cyrkulację powietrza. Natomiast na chłodniejsze dni dysponujemy odpowiednim urządzeniem klimatyzującym, które zatrzymuje ciepłe powietrze wewnątrz namiotu.

Gdzie można postawić namiot?
Namiot może być dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Zazwyczaj bankiety w namiotach są organizowane w malowniczych okolicach, nad jeziorem, blisko lasu, w ogrodzie przydomowym lub w pobliżu zamków.

Bardzo istotnym czynnikiem jest podłoże oraz droga dojazdowa. To konieczne warunki w przypadku montażu i demontażu namiotu oraz dostawy sprzętu i obsługi cateringowej. Jeśli ten warunek zostanie spełniony organizacja bankietu pod namiotem jest praktycznie możliwa w każdym miejscu, z dala od zgiełku miejskiego.

W Secret Event możemy zapewnić odpowiednie agregaty energetyczne, przenośne toalety oraz catering.

Bankiety pod Namiotami
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

W agencji Eventowej Secret Event osoby zajmujące się kreacją wydarzeń, tworzące scenariusze na potrzeby Eventu to osoby związane z branżą filmową, którzy na co dzień budują emocje pisząc scenariusze na potrzeby filmu.

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

Bankiety pod Namiotami
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Dobór odpowiedniego namiotu
W Secret Event pomagamy naszym klientom w doborze rozmiaru namiotu. Przede wszystkim trzeba określić ile gości zostanie zaproszonych na bankiet. Można zorganizować wesele w namiocie dla 50 osób, jak również dla 500 gości.

Ilość uczestników powinna być adekwatna do rozmiaru namiotu. Oferujemy również możliwość wynajęcia kilku namiotów.

Dopasowanie namiotu do wystroju
Aby dopasować namiot do wystroju i dekoracji, bardzo istotne są detale. Pomagamy doprecyzować każdy szczegół. Od wyboru stołów, ich rozmieszczenie aż po wybór dekoracji. Aby wiedzieć, jaki namiot będzie optymalny na bankiet, potrzebujemy informacji, w jaki sposób goście mają zostać posadzeni. Powierzchnia namiotu będzie zależna od tego czynnika.

Event to przede wszystkim emocje jakie po nim pozostają. – Secret Event

Czy w namiocie jest miejsce na parkiet?

Bankiet pod namiotem to świetne rozwiązanie dla osób, które chciałby urozmaicić imprezę, korzystając z walorów przyrody. Uwzględnienie w ofercie miejsca na parkiet i zespół muzyczny są bardzo istotne, bo od tego zależy jak duży namiot powinien być przygotowany na imprezę.

Dla zespołu muzycznego można zamontować specjalny podest, dla lepszej widoczności i akustyki. Wielkość podestu jest również zalezna od ilości artystów muzycznych.

 

Bankiety pod namiotami
Nie zawsze jest konieczność montażu Hali Namiotowej. Przy dobrej pogodzie można rozłożyć stoły pod gołym niebem.

Dodatkowe atrakcje

W Secret Event możemy dodatkowo zagwarantować naszym klientom oprawę dekoracyjną, np. w postaci kwiatów. Dodatkową atrakcję może stanowić oświetlenie, które nada odpowiedni klimat całej imprezie. W naszej ofercie znajdą państwo oświetlenie dekoracyjne, sceniczne, kule dyskotekowe.
Możemy również zaproponować postawienie osobnego namiotu dla osób palących, gdzie bez problemu będą mogły się spotykać, nie ograniczając komfortu pozostałych gości.

Innym rozwiązaniem może być postawienie tarasu, aby zaczerpnąć świeżego powietrza lub także zapalić papierosa. Aby urozmaicić wygląd namiotów oferujemy dekorację z haftu, gipiury, ozdób kwiatowych i innych elementów, które oddają klimat i charakter imprezy okolicznościowej.

Toalety są bardzo istotne podczas imprez plenerowych. Tę kwestię rozwiązujemy na kilka sposobów. Jednym z nich jest korzystanie z toalet, które znajdują się budynkach, obok których postawiony jest namiot lub zapewniamy uczestnikom imprezy toalety przenośne lub wagony toaletowe, w których wyodrębnione są ubikacje męskie i damskie z bieżącą wodą.

Bankiety pod namiotami, to świetna okazja na zorganizowanie imprezy okolicznościowej na świeżym powietrzu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez i bankietów pod namiotami.

Uroczystości pod Namiotami - Video

Montaż Hali Namiotowej – Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego Na Placu Budowy

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy (wbicie pierwszej łopaty na placu budowy).

Wmurowanie Kamienia Węgielnego Warszawa – Przychodnia na Pradze-Południe

Uroczystość Wmurowania Kamienia Węgielnego

Uroczystość Otwarcia Ośrodka Rehabilitacji – Porąbka.