Organizacja Eventów Motoryzacyjnych

Głośny ryk silnika, tumany kurzu czy pisk opon to dla wielu fanów motoryzacji doskonały zastrzyk adrenaliny i pozytywnych emocji. Jeśli Twoja firma planuje zorganizowanie imprezy firmowej, integracyjnej to warto wziąć pod uwagę event motoryzacyjny. Impreza tego typu będzie długo wspominana przez współpracowników. Event motoryzacyjny spełni marzenia o siedzeniu za kółkiem wyścigowego samochodu czy udziału w rajdu.

 

Secret Event pragnie uszczęsliwić każdego „dużego chłopca”, który od najmłodszych lat uwielbiał zawrotną prędkość, dzięki nam w Twoich żyłach krew popłynie jeszcze szybciej! W sportowzm samochodzie także panie będą wyśmiecicie się czuły. Secret Event może zapropnować oragnizację różnego typu eventów motoryzacjnych: na torze wyścigowym lub w terenie – jazda ekstremalna. Przygotowane przez nas eventy są zawsze na najwyższym poziomie.

 

Organizacja Eventów Motoryzacyjnych
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

 

Organizacja Eventów Motoryzacyjnych w służbie integracji
 
Pokonywanie przeszkód na trasie, jazda po błotach czy grząskich, leśnych trasach to coś dla osób o naprawdę silnych nerwach i umiejących się odnaleźć w każdych warunkach na drodze. Pragniesz sprawdzić zespół czy znajomych właśnie „w boju”? W naszej ofercie znajdują się także rajdy off road na specjalnie wybranych odcinkach.
 
Wszystkie eventy motoryzacyjne odbywają się torach wyścigowych czy w innych, unikalnych lokalizacjach. Zawsze dbamy by uczestnicy imprezy mieli zapewnione nie tylko liczne atrakcje, ale i bezpieczeństwo. Cała impreza jest prowadzona przez doświadczonych instruktorów, którzy czuwają aby nikomu nie stała się krzywda. Należy zaznaczyć, iż wykwalifikowany personel to podstawowy czynnik udanego eventu.
 

Organizacja Eventów Motoryzacyjnych
Organizacja Eventów Motoryzacyjnych.

 

Miłośnicy wyścigów formuły 1 czy filmu „Szybcy i Wściekli” na zawsze zapamiętają ekscytującą przejażdżkę w super szybkim pojeździe. Dynamika, przyspieszenie i piękne auta – czego można chcieć więcej!
 
Istotne: Udostępniane przez nas pojazdy są zawsze dokładnie sprawdzane, cechuje je doskonały stan techniczny. Bezpieczeństwo i ochrona zaproszonych na event gości są dla nas priorytetem.
 

Organizacja Eventów Motoryzacyjnych
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Organizacja Eventów Motoryzacyjnych jako narzędzia marketingu
 
Jeśli chcesz zaprosić współpracowników czy planujesz niecodzienną imprezę np. urodzinową to event motoryzacyjny będzie realizacją ukrytych marzeń. Secret Event zaprasza osoby żądne niezapomnianych przeżyć do uczestnictwa w takim ekscytującym wydarzeniu.
 
Naszą ofertę wyróżnia możliwość organizacji imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych, dopasowanych do klienta biznesowego. Jeśli chcesz przygotować event motoryzacyjny to koniecznie skontaktuj się z nami. Każda impreza ma indywidualny charakter. Zależy nam, aby przez cały czas trwania motoeventu uczestnicy czuli się jak najbardziej komfortowo.
 
Secret Event pomaga w przygotowaniu imprez firmowych, ale także nieszablonowych wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Gdy przyszły Pan Młody lubi mocne doznania, jest fanem motoryzacji to żadna impreza w klubie nie da mu tyle radości, co właśnie stworzony przez nas motoevent.
 
Przejażdżka na torze wyścigowym pomoże Ci oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o problemach, z Secret Event będziesz się naprawdę dobrze bawić. Secret Event do dypozycji uczestników oddaje super szybkie, nowoczesne pojazdy, w których każdy kierowca poczuje się niesamowicie. Taką przejażdżkę zapamiętasz na całe życie!
 
Event motoryzacyjny będzie dla uczestników nie tylko rozrywką, ale także dobrą lekcją, w jego trakcie instruktorzy przypomną zasady ruchu drogowego czy też dadzą cenne porady jak radzić sobie w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Organizacja Eventów Motoryzacyjnych
Organizacja Eventów Motoryzacyjnych

Podsumowanie:

 

Organizując Event z Secret Event możesz być pewny, iż sportowy duch rywalizacji, adrenalina i magia motorowego świata Cię nie opuszczą. Event motoryzacyjny to doskonały pomysł na imprezę integracyjną czy wspólne świętowanie z rodziną lub znajomymi.