helikopter w trakcie eventu
22Lut

Helikopter w trakcie Event-u

Przybycie helikoptera w trakcie eventu to niepowtarzalna szansa na zaskoczenie gości w czasie wydarzenia.

Tym sposobem z powodzeniem może wzmocnić więzi z klientami, oferując niesamowite podniebne emocje. Jest to także doskonały pomysł na wynagrodzenie pracowników za osiąganie dobrych wyników, a więc spełnia funkcje integracyjne, podtrzymujące więzi z przedsiębiorstwem oraz zapewnia wytchnienie od codziennych obowiązków.

Lot śmigłowcem to doznanie odmienne od lotu samolotem, które może nie być atrakcją samą w sobie, a jedynie środkiem transportu. Podziwianie krajobrazów, dynamika podczas poruszania się w pionie i poziomie, ryk silnika zdecydowanie wzmocnią przeżycia i zapadną w pamięci naszym klientom, kontrahentom czy też pracownikom. Secret Event, jako ekspert w zakresie organizacji oryginalnych eventów, pomoże ziścić nawet najbardziej szalony pomysł – jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

helikopter event
helikopter event

Przelot nad uroczystością

Pracownicy Secret Event zawsze znajdą kreatywne rozwiązania, by uroczystość nie była sztampowa. Wręcz przeciwnie, zapewniamy dużo ciekawych atrakcji biorąc pod uwagę specyfikę i charakter wydarzenia. Helikopter w trakcie eventu i cała oprawa z tym związana, uświetni każdą imprezę plenerową, zaskoczy zaproszonych gości i na długo zapadnie w pamięć. Niezależnie czy firma chce zorganizować event dla potencjalnych klientów, pracowników czy partnerów biznesowych, scenariusz musi być spójny i dobrze przemyślany. Lot helikopterem nad uroczystością, szczególnie plenerową może sprowadzać się do różnorodnych pokazów, oferowania zainteresowanym gościom przelotu nad okolicą, a także wykonania sesji zdjęciowych, jako pamiątkę z imprezy. Jednak helikopter w trakcie eventu, można wykorzystać również na inny sposób. W celu wzmocnienia wizerunku lub marki śmigłowiec może zostać obrandowany. Dodatkową atrakcją może być przybycie gwiazdy lub celebryty, który zwróci uwagę spuszczając się na linie. Oczywiście musi to być osoba z duży dystansem do siebie, jak i wpisująca się osobowością w charakter imprezy.

helikopter event
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

Helikopter na weselu

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych przeżyć, które chcemy zapamiętać na długo. Secret Event nie tylko pomaga w organizacji wesela, ale przede wszystkim spełnia marzenia i upamiętnia je. Dzięki dobrej organizacji młoda para nie będzie musiała martwić się o szczegóły dotyczące przyjęcia, tylko w pełni cieszyć się tym pamiętnym dniem. Przyjazd limuzyną, bryczką czy może rocznikowym Rolls Royce wydaje się cudowną atrakcją dla nowożeńców. Jednak niezależnie od tego jak ekskluzywny lub oryginalny może być samochód, którym para młoda przedostanie się na uroczystość ślubną, nic nie zrobi takiego wrażenia na gościach jak prywatny śmigłowiec. Już po kilkunastu minutach lotu widokowego, para młoda wyląduje w ogrodzie, pośród tłumu zaproszonych gości. Jednak ci nie muszą jedynie podziwiać tej atrakcji – dla nich może zostać przygotowana niespodzianka, w postaci lotu nad salą weselną i okolicą.

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

helikopter event
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Secret Event zorganizuje dla Państwa niesamowite atrakcje ślubne od A do Z. Z dużym profesjonalizmem spełni wszelkie oczekiwania młodej pary. Helikopter w trakcie eventu, jakim jest uroczystość weselna wiąże się również z przygotowaniem wspaniałej oprawy. Zapewnimy obsługę fotograficzną, dzięki profesjonalnym zdjęciom lądowania i opuszczania śmigłowca przez nowożeńców, ofiarujemy pamiątkę na całe życie i niesamowite wspomnienia. Po wylądowaniu profesjonalni kelnerzy zapewnią lampkę szampana, a rozłożony czerwony dywan zaprowadzi młodą parę na salę weselną.

Zabytkowy helikopter w trakcie eventu

Jeżeli chcielibyście Państwo wyróżnić się spośród konkurencji i zorganizować wyjątkowy event dla pracowników lub klientów, Secret Event zadba o nawet najmniejszy szczegół, by impreza długo zapadła w pamięci uczestników. Planując specjalne okazje, warto stworzyć ciekawy scenariusz i oryginalną oprawę. Helikopter w trakcie eventu firmowego z pewnością dostarczy niesamowitych wrażeń, a jeszcze lepiej żeby nie był to zwykły śmigłowiec, który mogliśmy zobaczyć dziesiątki razy, a kultowa retro maszyna, która przeniesie nas do przeszłości. Impreza lotnicza w stylu retro może być ciekawym pomysłem na integrację pracowników lub kontrahentów we własnym gronie, przy specyficznej oprawie. Podczas trwania eventu uczestnicy mogą budować wzajemne relacje, dobrze się bawić i wypoczywać.