04lut

Secret Event otwiera z wielkim rozmachem Ośrodek TriVita

Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita: Uroczyste Otwarcie z Licznymi Gośćmi przez Agencję Eventową Secret Event

Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita zostało uroczyście otwarte w imponującym stylu, dzięki zaangażowaniu Agencji Eventowej Secret Event. Wydarzenie to było prawdziwym hołdem dla wysiłku i poświęcenia, które doprowadziły do powstania tego innowacyjnego obiektu.

W ostatni piątek, liczne znane osobistości ze świata nauki, kultury oraz sportu, w tym takie postacie jak Izabela Trojanowska, Karol Strasburger czy cała kadra polskich skoczków narciarskich, zgromadziły się, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Agencja Eventowa Secret Event zadbała o każdy szczegół, aby uroczyste otwarcie było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych. To nie tylko wydarzenie, które upamiętnia ogromny wysiłek włożony w powstanie Centrum TriVita, ale także okazja do podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego ważnego przedsięwzięcia. Uroczyste otwarcie to nie tylko inauguracja nowego obiektu, ale również początek nowej, obiecującej drogi dla wszystkich osób, które skorzystają z jego usług.

Zaangażowanie i ciężka praca wielu ludzi spowodowała, że obiekt jest i wyposażyliśmy go w nowoczesny sprzęt zarówno rehabilitacyjny, jak i służący świadczeniu usług opiekuńczych wysokiej jakości – mówiła podczas otwarcia Dorota Łabuda, dyrektor generalny Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita.

Efektownie zaprojektowane Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita, liczące 5300 metrów kwadratowych powierzchni, to miejsce przeznaczone dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia i sprawności – zarówno dla seniorów, jak i pacjentów wymagających rehabilitacji i opieki. Inicjatorem utworzenia tego typu placówek, zajmujących się realizacją nowoczesnych form opieki, jest Fundacja Trivium zarządzana przez dr. Grzegorza Gołdynię.

W otwarciu obiektu wzięła udział Kadra Narodowa A polskich skoczków narciarskich.

Zawodnicy wręczyli swojemu koledze Szymonowi Olkowi, który uległ wypadkowi na skoczni i doznał wylewu krwi do mózgu, ufundowany przez TriVitę voucher o wartości 30 tysięcy złotych na rehabilitację. Mama Szymka nie ukrywała wzruszenia i mówiła, że cieszy się, iż jej syn będzie mógł przejść rehabilitację w ośrodku w Porąbce.

 

Otwarcie uświetniło wiele znanych osób ze świata nauki, kultury, sportu, w tym m.in. Izabela Trojanowska, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Krzysztof Skiba, Kamil Kosowski, Piotr Gruszka, a nawet… cała kadra polskich skoczków narciarskich

W uroczystości otwarcia organizowanej przez Secret Event wzięło udział łącznie ponad 450 zaproszonych gości. Na gości czekał specjalnie przygotowany program informacyjno-rozrywkowy. Po części oficjalnej goście mieli przyjemność zobaczyć ośrodek TriVita, którego powierzchnia to 5300 m. kw.

Secret Event stworzył dla gości możliwość skorzystania z lotu helikopterem celem zobaczenia uroczej okolicy otaczającej ośrodek.

Secret Event
Prowadzącym uroczystość był Olivier Janiak.

 

Goście chętnie uczestniczyli w widokowych lotach helikopterem tym samym już po godzinie włączony do obsługi został drugi helikopter.

W trakcie uroczystości otwarcia goście mogli zapoznać się z możliwościami leczniczymi ośrodka oraz dowiedzieć o nowoczesnych rozwiązaniach związanych z Rehabilitacją Ortopedyczną i Neurologiczną.

W ciągu 3 dni otwartych Secret Event wprowadził do ośrodka ponad 5000 osób zainteresowanych usługami dostępnymi w Centrum TriVita.

Po części poznawczej struktury ośrodka na Gości czekała uczta dla podniebienia w formie bufetu Sushi a także pokazu mistrzów Sushi, którzy na żywo serwowali gościom doskonałe potrawy.

 

Secret Event przygotowało na tę część także show muzyczne, które umilało gościom czas posiłku.

 

Podczas dni otwartych cały personel TriVita był do dyspozycji wizytujących gości. Klienci mogli dowiedzieć się o usługach rehabilitacyjnych w ośrodku a także odwiedzić część opiekuńczą Centrum TriVita.

 

Dzieci w tym czasie mogły skorzystać z szeregu przygotowanych specjalni dla nich atrakcji, których kulminacją był lot balonem.

Potencjalni pacjenci podczas dni otwartych mieli możliwość zakupić Vouchery dla siebie lub najbliższych umożliwiające korzystanie z szerokiej oferty centrum TriVita.

To dopiero początek działalności ośrodka lecz już wiadomo, że gościć on będzie nie tylko osoby z pobliskich miejscowości lecz stanie się ogólnopolskim ośrodkiem, z gośćmi przyjeżdżającymi z najdalszych zakątków Polski.

Jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Po 3 dniach pełnych niespodzianek i dopracowanych w moc atrakcji Dni Otwarte organizowane przez Secret Event dobiegły końca. Lecz echa tej imprezy pojawiają się w większości ogólnopolskiej prasy.