uroczyste otwarcie firm
01Mar

Uroczyste Otwarcie Firmy – kroki do sukcesu

Uroczyste Otwarcie Firmy

Organizowanie imprez firmowych jest przedsięwzięciem strategicznym, ale równocześnie idealną okazją do zbudowania dobrego wizerunku firmy. Przygotowywane przez nas eventy pozostają w pamięci przez długie lata.

Dobrze przygotowany program każdego wydarzenia pozwala w ciekawy sposób zorganizować oraz zagospodarować każdą minutę uroczystości.

Impreza z okazji otwarcia firmy jest to doskonała okazja, do integracji pracowników, zabawy i reklamy. Istnieje wiele sposobów, aby zorganizować interesującą imprezę z okazji otwarcia firmy. Gości można zaprosić do sali bankietowej na wykwinty obiad lub po prostu, zamówić catering. Wszystko zależy od klimatu i celu imprezy.

Uroczyste otwarcie firmy to dobra okazje na zaproszenie potencjalnych klientów do środka i zaprezentowania przedsiębiorstwa od wewnątrz. Impreza daje szansę do przedstawienia swoich produktów lub usług w ramach marketingowego planu biznesowego. Nieprzemyślana organizacja imprezy może spowodować utratę czasu i pieniędzy. Bardzo istotne jest dokładne zaplanowanie każdego szczegółu.

Uroczyste Otwarcie Firmy
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

90 procent sukcesu Eventu to scenariusz gwarantujący właściwy odbiór wydarzenia przez zaproszonych gości.

Jeśli to takie proste dlaczego Eventy realizowane przez inne firmy tylko w 10 procentach zostają określone jako takie, które spełniły pokładane w nich oczekiwania? Dlaczego są nudne mimo zaangażowania nie rzadko sporych kwot na ich wykonanie? Dlaczego nie budzą emocji?

Odpowiedzią na zadane powyżej pytania jest scenariusz. I tu mamy podobną sytuację co w branży filmowej, w której zależność jest następująca: “z dobrego scenariusza można zrobić film dobry albo film zły. Ze złego scenariusza nie da się zrobić filmu dobrego. To jest niemożliwe.”

Analogiczna sytuacja ma miejsce w tworzeniu Eventu. Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego wydarzenia.

Uroczyste Otwarcie Firmy
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

Etap 1
Warto określić grupę docelową, którą chcemy zaprosić na swoją imprezę otwarcia – np. typowych klientów, którzy będą oczekiwać od firmy pewnych informacji o produktach lub usługach.

Etap 2
Ustalenie harmonogramu, godziny otwarcia ceremonii. Bardzo ważny jest wybór dnia, godziny, pory roku. Dzień powinien być wolny od pracy i należy unikać świąt. Najlepiej wybrać czas, który jest dobrze dopasowany do grupy docelowej. Na przykład, jeśli grupą docelową są nauczyciele, najlepiej wybrać termin imprezy w okresie letnim, podczas godzin wieczornych, gdy nauczyciele nie przebywają w szkole.

Istotne: Z dobrego scenariusza można zrobić świetny Event lub słaby Event. Natomiast w przypadku scenariusza słabego nie da się zrobić interesującego Event-u.

Uroczyste Otwarcie Firmy
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Etap 3
Bardzo istotny punkt naszego planu stanowi reklama. Warto wypromować uroczyste otwarcie firmy, korzystając z prasy, banerów, portali społecznościowych. W dniu imprezy, jeśli ma charakter otwarty zalecamy umieszczenie znaków w postaci balonów, banerów lub innych elementów identyfikacji wizualnej, aby zwróciły uwagę przechodniów na wydarzenie.

Etap 4
Zaprośmy liderów lokalnej społeczności i partnerów biznesowych, w tym na przykład urzędników, członków Rady Miejskiej, lokalnej Izby Handlowej, lokalnych reporterów, doradców biznesowych i właścicieli firm w pokrewnych branżach. Na przykład, jeśli planujemy otworzyć butik weselny, warto zaprosić dekoratorów ciast, kwiaciarnie.

Uroczyste Otwarcie Firmy – to pasja Secret Event

Etap 5
Warto rozważnie zaplanować atrakcje dla gości. Rozważyć wszystkie opcje. Wybrać te najlepsze dla odbiorców. Gry i zabawy integracyjne powinny być dostosowane do grupy odbiorców, być adekwatne do wieku i płci.

Etap 6
Warto podczas uroczystości otwarcia firmy, zaoferować zniżki, rabaty, aby zachęcić uczestników do wypróbowania produktów lub usług firmy. Na zachodzie dość często organizuje się konkursy, z nagrodami refundowanymi przez firmę.

Etap 7
Planując catering na imprezę, należy wziąć pod uwagę preferencje gości. Można podzielić dania na wegetariańskie, wegańskie, mięsne. Wynajęcie cateringu jest najkorzystniejszą opcją.

Etap 8
Wszystkim uczestnikom imprezy powinno się przekazać niezbędne informacje o firmie, np. ulotka z stroną internetową, broszura z informacjami o produktach lub usługach, które firma oferuje. Na pożegnanie można każdemu gościowi wręczyć drobny prezent.

Uroczyste Otwarcie Firmy
Przeanalizuj dziesięć razy zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz decyzje o jego wdrożeniu.

Fundamentem każdej firmy jest promocja swoich działań. Specjalizujemy się w organizowaniu kreatywnych form imprez firmowych.

Secret Event, pomaga w planowaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji już od pierwszego pomysłu, aż po efekt końcowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy wprowadzić w życie nawet najbardziej zadziwiające i nietypowe pomysły. Imprezy okolicznościowe, które organizujemy, to potężna dawka przeżyć, której towarzyszy profesjonalizm, poczucie humoru, emocje oraz inspirujące doświadczenie.

Organizując imprezy dla firm, analizujemy charakterystykę grupy docelowej. Przygotowujemy ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy oryginalne atrakcje, doskonałą oprawę świetlną, muzyczną oraz niezbędne multimedia. Staramy się dopasować nasze doświadczenie do oczekiwań klienta.

Decydujący się na powierzenie nam obsługi imprezy firmowej, klienci mogą być całkowicie spokojni o jej realizację. Nie tylko wybierzemy najbardziej odpowiednie miejsce do spotkania, ale również zatroszczymy się o jego właściwy przebieg