Akcje Promocyjne

Celem każdej marki jest zbudowanie świadomości marki, dotarcie do nowego grona odbiorców, a przede wszystkim zwiększenie sprzedaży.

Secret Event posiada sprawdzone rozwiązania, które pomogą zrealizować Państwu każdy cel, niezależnie od poziomu skomplikowania kampanii.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju akcji promocyjnych, które chętnie prowadzimy nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. W Secret Event, od samego początku naszej działalności wyznajemy jedną podstawową zasadę: niemożliwe nie istnieje. Dlatego podejmujemy się kompleksowej organizacji akcji promocyjnych w szerokim spektrum.

Akcje promocyjne w postaci eventu mają na celu przede wszystkim wywołanie rozgłosu, dostarczenie niesamowitych emocji uczestnikom, a także poinformowanie o ciekawej ofercie naszych klientów.

 

Akcje Promocyjne
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Akcje promocyjne w postaci eventu mają na celu przede wszystkim wywołanie rozgłosu, dostarczenie niesamowitych emocji uczestnikom, a także poinformowanie o ciekawej ofercie naszych klientów.

W Secret event z doświadczenia wiemy, że warunkami koniecznymi do organizacji akcji promocyjnych jest postawienie jasno określonego celu, jaki będzie przyświecał akcji promocyjnej.

Najważniejszymi kwestiami są: zaangażowanie uczestników, dostosowanie atrakcji do zainteresowań odbiorców, wykwalifikowany personel, dobór odpowiednich partnerów, celebrytów i gwiazd z pierwszych stron gazet.

Szczególną uwagą należy otoczyć kwestie budżetowe klienta, sposób finansowania eventu oraz zadbać o sponsorów. Secret event z powodzeniem zorganizuje głośne wydarzenie, niezależnie od budżetu klienta.

Wyznajemy zasadę, że do organizacji eventów należy podchodzić kompleksowo, czyli w profesjonalny sposób zaplanować, zorganizować wydarzenie oraz przedstawić wszystkie koszty, szukając jednak atrakcyjniejszych cenowo rozwiązań.

 

Akcje Promocyjne
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Dla bardziej wymagających klientów Secret Event ma przygotowane doskonałe rozwiązania, które w żadnym stopniu nie będą szablonowe i zostaną dostosowane do konkretnej grupy docelowej.

Nasze eventy nie sprowadzają się tylko do imprez firmowych, degustacji, samplingu, animacji. Stawiamy również na bardziej kreatywne formy promocji marek, w wyjątkowych miejscach niedostępnych dla każdego i przy użyciu nietypowych form.

Istotne: Stawiamy również na bardziej kreatywne formy promocji marek, w wyjątkowych miejscach niedostępnych dla każdego i przy użyciu nietypowych form.

Akcje Promocyjne
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

Niewątpliwie zaletami akcji promocyjnych w postaci eventów jest sposób przedstawienia marki w atrakcyjny sposób, niejako ożywiając ją i przybliżając do potencjalnego klienta.

Eventy angażują emocje zarówno uczestników, jak i obserwatorów eventu, a przede wszystkim dostarczają odbiorcy informacji na temat fizycznych cech produktu w nienachalny, angażujący sposób.

W Secret Event kompleksowo podchodzimy do organizacji akcji promocyjnych, ustalamy jej cele, planujemy, organizujemy dbając o każdy szczegół. Przykładamy dużą wagę do kwestii, które nie zawsze są wyczuwalne dla klienta na pierwszy rzut oka. W przypadku wystąpień i koncertów są to m.in.:

  • Światło, które zdecydowanie wpływa na nasze emocje oraz kieruje uwagę odbiorcy na najważniejsze elementy na scenie. Kolor światła najczęściej jest związany z kolorami brandu. Jest to najlepszy sposób na budowanie niesamowitej atmosfery eventu.
  • Nagłośnienie gra kluczową rolę w przypadku przedstawień, koncertów i wszelkiego rodzaju występów na scenie. Należy podkreślić, że najważniejsza jest słyszalność, a nie głośność muzyki.
  • Scena – musi być zgodna z wymaganiami marki, przede wszystkim z jej kolorystyką. Na scenie musi być wcześniej przygotowany sprzęt multimedialny w postaci ekranów plazmowych, oświetlenia i odpowiedniego nagłośnienia.
  • Projektory – prezentowany materiał musi być wyświetlany na odpowiednim sprzęcie w zależności os miejsca eventu, np. podczas imprezy plenerowej wymaga się użycie ekranów diodowych, w zamkniętych pomieszczeniach sprawdzą się ekrany bezszwowe lub projekcyjne.

Niewątpliwie zaletami akcji promocyjnych w postaci eventów jest sposób przedstawienia marki w atrakcyjny sposób, niejako ożywiając ją i przybliżając do potencjalnego klienta.

Akcje Promocyjne
Przeanalizuj dziesięć razy zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz decyzje o jego wdrożeniu.

Bogate doświadczenie naszego zespołu sprawia, że do organizacji eventów podchodzimy rzetelnie i kompleksowo. Ponadto dzięki naszej kreatywności i nieszablonowemu podejściu, możemy zaproponować nawet najbardziej oryginalne akcje promocyjne.

W Secret Event dbamy o nawet najmniejszy szczegół podczas organizacji akcji promocyjnych, dzięki temu macie Państwo pewność, że impreza będzie przygotowana na najwyższym poziomie i długo pozostanie w pamięci uczestnikom eventu.