Akcje Promocyjne

Celem każdej marki jest zbudowanie świadomości marki, dotarcie do nowego grona odbiorców, a przede wszystkim zwiększenie sprzedaży.

Agencja Eventowa Secret Event posiada sprawdzone rozwiązania, które pomogą zrealizować Państwu każdy cel, niezależnie od poziomu skomplikowania kampanii.

 

Posiadamy długoletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju akcji promocyjnych, które chętnie prowadzimy nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. W Secret Event, od samego początku naszej działalności wyznajemy jedną podstawową zasadę: niemożliwe nie istnieje. Dlatego podejmujemy się kompleksowej organizacji akcji promocyjnych w szerokim spektrum.

 

Akcje promocyjne a zaangażowanie uczestników

Akcje promocyjne w postaci eventu mają na celu przede wszystkim wywołanie rozgłosu, dostarczenie niesamowitych emocji uczestnikom, a także poinformowanie o ciekawej ofercie naszych klientów.

Akcje Promocyjne
Zrealizowaliśmy setki akcji promocyjnych na terenie całego kraju.

W Secret Event wiemy, że warunkami koniecznymi do organizacji akcji promocyjnych jest postawienie jasno określonego celu, jaki będzie jej przyświecał.
 
Najważniejszymi kwestiami są: zaangażowanie uczestników, dostosowanie atrakcji do zainteresowań odbiorców, wykwalifikowany personel, dobór odpowiednich partnerów, celebrytów i gwiazd.
 

Akcje promocyjne a wielkość budżetu

 
Szczególną uwagą należy otoczyć kwestie budżetowe klienta, sposób finansowania eventu oraz zadbać o sponsorów. Nasza agencja eventowa z powodzeniem zorganizuje głośne wydarzenie, niezależnie od budżetu klienta.
 
Wyznajemy zasadę, że do organizacji eventów należy podchodzić kompleksowo. W profesjonalny sposób zaplanować, zorganizować wydarzenie oraz przedstawić wszystkie koszty, szukając czasami atrakcyjnych cenowo rozwiązań.

 

Akcje Promocyjne
Secret Event to wydarzenia, które z jednej strony są doskonale zaprojektowane, przemyślane w szczegółach, gwarantujące zaprojektowany oddźwięk.

 

Dla bardziej wymagających klientów Secret Event ma przygotowane doskonałe rozwiązania, które w żadnym stopniu nie będą szablonowe i zostaną dostosowane do konkretnej grupy docelowej.
 

Kreatywność w  tworzeniu Akcji Promocyjnych

 
Akcje Promocyjne realizowane przez Secret Event nie sprowadzają się tylko do imprez firmowych, degustacji, samplingu czy też animacji. Stawiamy przede wszystkim na bardziej kreatywne formy promocji marek. Organizujemy je w wyjątkowych miejscach i przy użyciu nietypowych form.
 
Istotne: Stawiamy również na bardziej kreatywne formy promocji marek, w wyjątkowych miejscach i przy użyciu nietypowych form.

Akcje Promocyjne
To suma wszystkich detali powoduje, że Event zachwyca.

 
Niewątpliwie zaletami akcji promocyjnych w postaci eventów jest sposób przedstawienia marki w atrakcyjny sposób. Niejako ożywiając ją i przybliżając do potencjalnego klienta.
 
Eventy angażują emocje zarówno uczestników, jak i obserwatorów eventu, a przede wszystkim dostarczają odbiorcy informacji na temat fizycznych cech produktu w nienachalny, angażujący sposób.

 

 

 

 

Kompleksowość Organizacji Akcji Promocyjnej

W Secret Event kompleksowo podchodzimy do organizacji akcji promocyjnych. Ustalamy jej cele, planujemy, organizujemy dbając o każdy szczegół. Przykładamy dużą wagę do kwestii, które nie zawsze są wyczuwalne dla klienta na pierwszy rzut oka. W przypadku wystąpień i koncertów są to m.in.:

  • Światło, które zdecydowanie wpływa na nasze emocje oraz kieruje uwagę odbiorcy na najważniejsze elementy na scenie. Kolor światła najczęściej jest związany z kolorami brandu. Jest to najlepszy sposób na budowanie niesamowitej atmosfery eventu.
  • Nagłośnienie gra kluczową rolę w przypadku przedstawień, koncertów i wszelkiego rodzaju występów na scenie. Należy podkreślić, że najważniejsza jest słyszalność, a nie głośność muzyki.
  • Scena – musi być zgodna z wymaganiami marki, przede wszystkim z jej kolorystyką. Na scenie musi być wcześniej przygotowany sprzęt multimedialny w postaci ekranów plazmowych, oświetlenia i odpowiedniego nagłośnienia.
  • Projektory – prezentowany materiał musi być wyświetlany na odpowiednim sprzęcie w zależności od miejsca eventu.  Podczas imprezy plenerowej wymaga się użycie ekranów diodowych, w zamkniętych pomieszczeniach sprawdzą się ekrany bezszwowe lub projekcyjne.
Akcje Promocyjne
Przeanalizuj zaproponowany scenariusz zanim podejmiesz osteteczną decyzje o jego wdrożeniu.

Nieszablonowość akcji promocyjnych

Bogate doświadczenie naszego zespołu sprawia, że do organizacji eventów podchodzimy rzetelnie i kompleksowo. Ponadto dzięki naszej kreatywności i nieszablonowemu podejściu, możemy zaproponować nawet najbardziej oryginalne akcje promocyjne.

W Secret Event dbamy nawet o najmniejszy szczegół. Dzięki temu macie Państwo pewność, że impreza będzie przygotowana na najwyższym poziomie i długo pozostanie w pamięci uczestnikom akcji.