Organizacja Pikników Firmowych

Organizacja Pikników Firmowych

Mówi się, iż nie samą pracą człowiek żyje, ale przecież to właśnie życie zawodowe pochłania nas czasem bez reszty. Współcześnie możemy zaobserwować trend umiejętnego łączenia życia zawodowego z prywatnym, stąd też pracodawcy decydują się na organizowanie pikników czy imprez firmowych, podczas których pracownicy mogą się zrelaksować i miło spędzić czas.

Piknik firmowy to doskonała okazja by zacieśnić więzy pomiędzy ludźmi, z którymi dzielimy biurko czy tworzymy wspólne projekty. Takie eventy budują trwałe relacje oraz wzmacniają w pracownikach poczucie jedności, dzięki czemu grupa osiąga lepsze wyniki na gruncie zawodowym.

 

Organizacja Pikników Firmowych
Zadbaj o to aby Piknik Firmowy był nietuzinkowy i zapadający na długo w pamięci Gości.

Poznaj nowe cechy charakteru współpracowników w trakcie Pikników Firmowych

Tego typu impreza to nie tylko czas rozrywki, przyjemności, pełen różnorodnych atrakcji artystycznych, ale także poznawanie drugiej osoby. Na neutralnym gruncie być może dostrzeżemy w naszych współpracownikach nowe cechy charakteru czy zdolności, o których nie mieliśmy pojęcia.

Piknik firmowy może mieć różny charakter. Wszystko zależy od osób organizujących lub życzeń uczestników. Po pierwsze należy zastanowić się, czy będzie to piknik wyłącznie dla pracowników czy też dla całych rodzin (w tym dzieci). Jest to zasadnicza kwestia, gdyż inaczej zorganizujemy interesującą zabawę dla dorosłych, a inaczej dla dzieci.

 

Organizacja Pikników Firmowych
Secret Event dba o to aby Piknik Firmowy był pełen nieszablonowych atrakcji oraz aby zaskakiwał zaproszonych Gości.

 

Organizacja Pikniku Firmowego – Jakie atrakcje wybrać?

W przypadku pikniku firmowego tylko dla osób zatrudnionych w danej firmie proponujemy zabawy czy aktywności związane z team buildingiem i motywacją. Otwarta przestrzeń i ładna pogoda z pewnością zachęca wszystkich do uczestnictwa w grach i zabawach integracyjnych, wymagających pracy zespołowej.

Jeśli na imprezę firmową zapraszamy całe rodziny to nie możemy zapominać o licznych atrakcjach dla dzieci. Dorośli powinni się integrować, natomiast pociechy w tym czasie koniecznie muszą być pod opieką animatorów, którzy zapewnią im moc wrażeń i dobrej zabawy. Dzieci z zachwytem przywitają stanowisko z watą cukrową, gry zręcznościowe, dmuchańce czy też stanowiska euro bungy jamping.. Na pikniku dla dzieci można zainstalować stanowiska malowania twarzy czy też mini karaoke. Najmłodsi uwielbiają również wszelkie formy przebierania, gdyż w ciągu paru minut mogą się zmienić w bajkową postać czy ulubione zwierzątko.

Istotne:Warto zadbać o przemyślane i niestandardowe atrakcje podczas pikniku, gdyż dzięki temu gwarantujemy udaną zabawę i wypoczynek.

 

Jakie miejsce wybrać na Piknik Firmowy?

Kwestia wyboru odpowiedniego miejsca powinna zostać szczegółowo przedyskutowana z agencją eventową. Jeśli w pobliżu firmy nie ma żadnego zielonego terenu, parku, placu to piknik firmowy musi  odbyć się nieco dalej. Plenerowe eventy pozwalają na wynajęcie zjeżdżalni lub dmuchanego zamku dla dzieci. Najczęściej dodatkowo są także rozstawiane namioty, pod którymi znajdują się stoły z przekąskami czy napojami. W przypadku festynów dużym powodzeniem cieszą się także potrawy z grilla.

Organizacja Pikników Firmowych
Organizacja Pikników Firmowych.

 

Istnieje możliwość dostarczenia dmuchańcy, swoim kształtem, barwą czy wzorami nawiązujących do logo firmy, konkretnej branży czy tematu spotkania. Dmuchańce są popularne zarówno na imprezach skierowanych do dzieci, jak i dla dorosłych, np. wyjazdów firmowych czy team building.

 

 

 

 

 

Motyw przewodni pikniku firmowego

Piknik firmowy, tak jak każda impreza, może mieć wybrany motyw przewodni. Pragniesz, aby Twoi podwładni przenieśli się na tropikalną, egzotyczną wyspę – zaplanuj razem z nami taki piknik. A może wolisz szalone lata 30-te lub 60-te? Nasza agencja eventowa zrealizuje każdy najśmielszy pomysł. Jesteśmy fascynatami nietuzinkowych scenariuszy imprez. Dbamy o niepowtarzalną atmosferę i klimat pikniku.

Organizacja Pikników Firmowych
Organizacja Pikników Firmowych to praca nad każdym elementem Eventu aby zachwycić zaproszonych uczestników.

 

Agencja eventowa Secret Event słucha sugestii klienta. Staramy się sprostać nawet najwyżej postawionym wymaganiom. Każdy uczestnik pikniku firmowego będzie zachwycony i zaskoczony wszelkimi atrakcjami.

Pikniki Firmowe – Podsumowanie:

Firmowy piknik na świeżym powietrzu zapewni pracownikom chwilę odpoczynku i będzie miłym urozmaiceniem. Profesjonalnie zorganizowany piknik z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników. Pikniki firmowe budują poczucie jedności, integrują pracowników, tym samym wpływając na ich bardziej efektywną pracę.

Wybrane Video

Montaż Hali Namiotowej

Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość Rozpoczęcia Budowy