Pokazy Mody Organizacja

Pokazy mody organizowane w największych metropoliach – Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku cieszą się niesłabnącą popularnością. Co roku przyciągają tłumy, które chcą na własne oczy zobaczyć, co jest obecnie modne. To właśnie na imprezach typu Fashion Event projektanci wystawiają swoje najnowsze kreacje, a blogerki i fashionistki z wielkim zainteresowaniem śledzą każdy pokaz. Pokazy mody to także okazja dla celebrytek, gwiazd i postaci ze świata sztuki czy kultury by dobrze się zaprezentować i przypomnieć o swoim istnieniu.
Miłośnicy stylu i szykownych ubrań od znakomitych projektantów nie muszą się udawać do odległych krajów, bo również w Polsce są organizowane Fashion Week czy Fashion event. Modowe pokazy polskich twórców obejrzymy, m.in. w Łodzi czy w Katowicach (Silesia Fashion Look).

 

Pokazy mody organizacja
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Organizacja pokazu mody – sezonowość

Pokaz mody może uświetnić premierę nowych kolekcji sezonowych zarówno znanych artystów, jak i tych, stawiających swoje pierwsze kroki w branży. 
Podczas organizacji  pokazu mody należy pamiętać, iż Event musi odbywać się na kilka miesięcy przed sezonem. Wówczas media i klienci mają wystarczającą ilość czasu do zapoznania się z propozycjami na daną porę roku.

Realizowanym przez nas pokazom mody towarzyszą również tzw. showroomy. To tu klienci mają możliwość przyjrzenia się z bliska kolekcjom, a także rozmawiają z twórcami. Często decydujemy się także na zaproszenie znanych osób ze świata mody, którzy wygłaszają prelekcje czy też wystawiają fotografie, biżuterie lub rękodzieło.

 

Pokazy mody organizacja
Pokazy mody organizacja.

 

Pokazy mody to nie tylko wydarzenie dla fanów mody

Pokazom mody towarzyszą warsztaty makijażu, wizażu, sztuki fryzjerskiej czy spotkania z kosmetyczką.

Fashion Event to nie tylko wydarzenie dla fanów mody. Istotne jest by swoje dokonania mogły zaprezentować nie tylko osoby noszące znane nazwiska lecz także młodzi projektanci. Od organizatorów zależy ich wybór. Mogą to być absolwenci szkół stylizacji i projektowania ubioru, studenci lub absolwenci ASP lub też obdarzeni wyjątkowym talentem amatorzy.

Pokazy mody organizacja
Pokazy mody organizacja.

Pokaz mody w galerii handlowej

Fashion Event może zostać zorganizowany w galerii handlowej, ale także w plenerze czy w dowolnie wybranej lokalizacji, spełniającej wymagania pomysłodawcy. Miejsce, w którym ma się odbyć impreza modowa musi być dostosowane do jej charakteru i potrzeb organizatorów i wystawców. Niezależnie od otoczenia w centralnej części przestrzeni będzie znajdowała się scena z wybiegiem, po którym z gracją spacerują modelki, prezentujące stylowe ubrania, akcesoria czy bieliznę.

Organizując pokaz zwracamy także uwagę na dostosowaną do tematyki pokazu muzykę. Odpowiednia muzyka tworzy właściwy klimat realizowanego pokazu. Wobec tego nie rzadko częścią organizowanego pokazu są zaproszeni na miejsce wydarzenia znani DJ-eje.

Kto powinien poprowadzić Pokaz Mody?

Istotny jest sam pokaz mody, jednakże nie możemy zapominać o jego prowadzeniu. Zadanie to zlecamy znanym i lubianym gwiazdom, aktorom czy kabareciarzom, którzy swoimi opowieściami nadają odpowiednią atmosferę Eventu.

W ciągu roku w Polsce ma miejsce wiele mniejszych i większych imprez typu Fashion Week czy Fashion Event, dlatego przygotowanie imprezy wyróżniające się spośród pozostałych jest nie lada wyznaniem.

Gdy chcesz osiągnąć cel, jakim jest zwrócenie uwagi mediów na organizowany właśnie przez Ciebie pokaz mody to skontaktuj się z naszą agencją eventową. Dzięki nam każdy pokaz mody ma niepowtarzalny charakter i nie przejdzie bez echa w modowym świecie.

 

Pokazy mody organizacja
Zadbaj o unikalność i zachwycającą aurę podczas organizowanego pokazu mody.

 

Pokazy Mody – Podsumowanie:

Pokazy Mody to uczta dla koneserów mody, którzy zwracają uwagę nie tylko na same pokazy, ale również oprawę artystyczną, muzyczną, scenografię i prowadzenie. Kluczem do sukcesu jest dogranie wszystkich szczegółów, aby poszczególne elementy pokazu doskonale do siebie pasowały. Muzyka, wystrój sali czy galerii, ubiór prowadzących to tylko niektóre kwestie, o których nie możemy zapomnieć w przededniu Eventu.