Pokazy Mody Organizacja

Pokazy mody organizowane w największych metropoliach – Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku cieszą się niesłabnącą popularnością i co roku przyciągają tłumy, które chcą na własne oczy zobaczyć, co się obecnie nosi. To właśnie na imprezach typu Fashion Event projektanci wystawiają swoje najnowsze kreacje, a blogerki i fashionistki z wielkim zainteresowaniem śledzą każdy pokaz. Fashion Event to także okazja dla celebrytek, gwiazd i wybitnych postaci ze świata sztuki czy kultury by dobrze się zaprezentować i przypomnieć o swoim istnieniu.
Miłośnicy stylu i szykownych ubrań od znakomitych projektantów nie muszą się udawać do odległych krajów, bo również w Polsce są organizowane Fashion Week czy Fashion event. Modowe pokazy polskich twórców obejrzymy, m.in. w Łodzi czy w Katowicach (Silesia Fashion Look).

 

Pokazy mody organizacja
Wyjątkowy scenariusz Eventu to kluczowy element organizowanego przez Secret Event wydarzenia.

Hostessy na Event (Konferencje, kongresy, bankiety)

Fashion Event może uświetnić premierę nowych kolekcji sezonowych zarówno znanych artystów, jak i tych, stawiających swoje pierwsze kroki w tej branży. 
Podczas organizacji takiej imprezy należy pamiętać, iż pokaz musi odbywać się na kilka miesięcy przed sezonem, aby media i klienci mieli wystraczającą ilość czasu by zapoznać się z propozycjami na daną porę roku.

Zazwyczaj pokazom mody towarzyszą tzw. showroomy, gdzie klienci mają możliwość przyjrzenia się z bliska kolekcjom, a nawet mogą porozmawiać z twórcami. Organizatorzy decydują się także na zaproszenie znanych osób ze świata mody, którzy wygłoszą prelekcje czy też są wystawiane fotografie, biżuteria lub rękodzieło.

 

Pokazy mody organizacja
Pokazy mody organizacja.

 

Hostessy na Event – Imprezy targowe

Eventom modowym mogą także towarzyszyć pokazy makijażu, wizażu, sztuki fryzjerskiej czy spotkania z kosmetyczką.

Fashion Event to wydarzenie dla fanów mody. Istotne jest by swoje dokonania mogły zaprezentować nie tylko osoby noszące znane nazwiska, ale także młodzi twórcy. Od organizatorów zależy ich wybór – czy będą to np. absolwenci szkół stylizacji i projektowania ubioru, studenci lub absolwenci ASP lub też obdarzeni wyjątkowym talentem amatorzy.

Istotne: Podczas imprez targowych rola hostess jest nieco inna, ich głównym zadaniem bywa przyciągnięcie gości do określonego stoiska, poza tym odgrywają rolę wizerunkową.

Pokazy mody organizacja
Pokazy mody organizacja.

Bankiety, eventy firmowe, imprezy klubowe

Fashion Event może zostać zorganizowany w galerii handlowej, ale także w plenerze czy w dowolnie wybranej lokalizacji, spełniającej wymagania pomysłodawcy. Miejsce, w którym ma się odbyć impreza modowa musi być dostosowane do jej charakteru i potrzeb organizatorów i wystawców. Niezależnie od otoczenia w centralnej części przestrzeni będzie znajdowała się scena z wybiegiem, po którym z gracją spacerują piękne modelki, prezentujące stylowe ubrania, akcesoria czy bieliznę.
Organizatorzy imprez modowych i pokazów zwracają także uwagę na dostosowaną do tematyki pokazu muzykę. Wydobywająca się z głośników, tworzy właściwy klimat.

Hostessy na Event są w stanie rozkręcić każdą imprezę, sprawiając, że parkiet zapełni się tańczącymi w rytm muzyki gośćmi.

Najważniejszy jest sam pokaz mody, jednakże nie możemy zapominać o jego prowadzeniu. Zadanie to przypada znanym i lubianym gwiazdom, aktorom czy kabareciarzom, którzy swoimi opowieściami i zabawnymi anegdotkami rozładowują atmosferę.

W ciągu roku w Polsce ma miejsce wiele mniejszych i większych imprez typu Fashion Week czy Fashion Event, dlatego przygotowanie imprezy wyróżniające się spośród pozostałych jest nie lada wyznaniem, któremu Secret Event z pewnością sprosta. Gdy chcesz osiągnąć cel, jakim jest zwrócenie uwagi mediów na organizowany właśnie przez Ciebie event to koniecznie skontaktuj się z Secret Event, gdyż dzięki nam każde modowe wydarzenie ma niepowtarzalny charakter i nie przejdzie bez echa w modowym świecie.

 

Pokazy mody organizacja
Pokazy mody organizacja

 

Podsumowując:
Fashion Event to uczta dla koneserów mody, którzy zwracają uwagę nie tylko na same pokazy, ale również oprawę artystyczną, muzyczną, scenografię i prowadzenie. Kluczem do sukcesu jest dogranie wszystkich szczegółów, aby poszczególne elementy eventu doskonale do siebie pasowały. Muzyka, wystrój sali czy galerii, ubiór prowadzących to tylko niektóre kwestie, o których nie możemy zapomnieć w przededniu imprezy.